Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Film ve iPod Afişleri

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
dvlmsksafilmvv1.jpg

ksafilmafisuo2.jpg

ritimia4.jpg

BanazOfset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
i-pod calisman hos olmus eline saglik

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
iyi çalışmalar bencede , biraz daha özen gösterirsen gelişimin için faydalı olur. İyi çalışmalar.

kullanıcı001

🌱Yeni Üye🌱
gözün gerçekten iyi dostum ben bu siteye yeni üye oldum fakat görebildigim iyi tasarımlar arasındasın özellikle ipod taki ritmizini yükseltindeki tipografi ve görseller uyum içinde emeğine sağlık

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
1 ve 3 gayet güsel olmuş eline sağlık ama doğrusu ortadakini beğenmedim genel olarak baktıldığında hayal dünya çok güzel tebrik ederim ;)

GULİZARUNAL

🌱Yeni Üye🌱
seni tebrik ederim bayıldım sade ve özgün çalışmışsın siyah ve beyaz seni yansıtıyor sanırsam bana öle bir izlenim bıraktı çalışmalraını büyük bir merakla bekleyeceğim bye

byimaj

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeş ellerine sağlık güzel çalışmalar. ıpod'daki gibi az yazı güsel çalışma :D

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğendim, güzel tasarımlar, tebrik ederim...

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
sevgili kardeşim seni burda görmekte varmış:) çalışmalrını eklemişsin ben bi kaç detaya değineceğim sigara paketi bir stüdyo çekimi sanırım fakat pakette bi kayma söz konusu onu bi düzenleyebilirsen daha orjin duracaktır.
ipod afişinde transparan çok keskin verilmiş biraz daha saydamlaştırsaydın keşke font sorunlarını kısa zamanda iyi duruma getireceğine inanıyorum çalışmalarında başarılar barış

baris.basaran

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
bbtasarim.deviantart.com
Ewet stüdyoda çektim.Yansımasını istedigim gibi yapamadım alttaki boşluklarada sponsorlar gelecegi içinde baya bi boşluk war sagol yorumun için sewgili kardeşim;)Herkesin güzel yorumları için diger arkadaşlarada teşekkür ederim:)

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
İpod çok güzel, elinize sağlık...:)

bkenanc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmarın fena değil fakat birazdaha üzerinde durusan süper işleri çıkarırsın özellikle yansımalar ve perspektif kısacası ışın geldiği nokta üzerinde durabilirsin geri kalanı harika iyi çalışmalar.