Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tablo oluşturma

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb arkadaşlar. forumda aradım ama bulamadım. yazı alanı seçip tablo oluşturabiliyorduk. table den insert table... ama ben hazırladığım tablolarda ayarlama yapamıyorum. yani renk veremiyorum, stroke yapısı oluşturamıyorum. dilediğim gibi tabloları geliştiremiyorum. bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa ders notu gibi hazırlayıp bizi bilgilendirirlerse sevinirim.

Benzer konular

mr.tar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Umarim yardimci olabilmisimdir,, ancak kullandigim sistem ingilizce oldugu icin bazen tam turkce karsiliklari bulamiyorum , anlamadiginiz nokta olursa ayrica aciklamaya calisirim ,iyi gunler

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gerçekten çok teşekkür ederim. bu bilgiler çok işime yarayacak. yanlız bi sorunum daha var. şimdi hücrelerin için tek tek müdahale edebiliyorumda. ama bu satır ve sütun aralıklarını aynı mesafede (aynı ölçüde) nasıl ayarlayabilirm.

kusura bakmayın belkide çok soru soruyorum. ama halen sorumun çözümünü bulamadım. hücreler arasındaki mesafeleri nasıl otomatik olarak ayarlama yapabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
gerçekten çok teşekkür ederim. bu bilgiler çok işime yarayacak. yanlız bi sorunum daha var. şimdi hücrelerin için tek tek müdahale edebiliyorumda. ama bu satır ve sütun aralıklarını aynı mesafede (aynı ölçüde) nasıl ayarlayabilirm.

kusura bakmayın belkide çok soru soruyorum. ama halen sorumun çözümünü bulamadım. hücreler arasındaki mesafeleri nasıl otomatik olarak ayarlama yapabilirim.

:) Sadece biraz sabır mutlaka biri yardımcı olacakdır bak bakalım bu işine yararmı
https://www.grafikerler.net/indesign-tablo-olculeri-t9705.html?p=73516#post73516

kolay gelsin...

mr.tar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sanirim sormak istediginiz hucreler arasi bosluk ! assagida aciklamasini yapmaya calistim ( 1 tek hucre icin) birden fazla hucre icin de hucreleri secerek yada sutunu/ satiri secerek yapabilirsiniz,, umarim yardimci olabilmisimdir ,, kolay gelsin

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkese çok teşekkür ederim bilgilerini benimle paylaştığı için...