Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"hiç" hüsn-i hat çalışmalarımdan...

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
"hiç..."

hic_mn5.jpg

hic_mn4.jpg

hic_mn.jpg

hic_mn3.jpg

hic_mn2.jpg

(not: sayfalar google aramalarda çıktığı için, bir çok yerde ne yazık ki izinsiz, kopya kullanım oluyor. te'lif hakkıyla sattığım çalışmalardandır. kimsenin başının ağrımaması için Lütfen bu konuda hassas olmanızı rica ediyorum.)

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok başarılı yanlış anlamayın ama ben de hata başlamak istediğim için soruyorum. ne kadar süre içerisinde böyle çalışmalara yapmaya başladınız hata başladığınız zamandan itibaren? ve hat gerçekten zor mu (en azından bu tür çalışmalar)

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
hat sanatı uzun ve meşakkatli bir yolculuktur ve bir noktaya gelmek için biraz yol katetmek gerekiyor. şahsi fikrim: bu yolda hr zaman öğrenci olunduğudur. ortaokul yıllarında başlamış olmama rağmen, hala hergün çalışmaya devam ediyorum. düşünüyorsanız bir an önce adım atmalısınız. zamanla adımlarınız sizi doğru yola doğru götürecektir zaten. zor mu kolay mı sorusu biraz göreceli bir soru. başladıktan sonra bu sorunun cevabını zaten alacaksınız. sizin basit bir çizgi olarak gördüğünüz şey bazen çok güzel bir sanat eseri olabilir. bu konudaki şahsi kanaatim de özgünlüktür.

yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa seslenirsiniz.
selamlar.

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çalışmalar harika... tebrikler...
ben de bir kaç çalışmamı koydum. yalnız benim çizimlerim normal kalemle yapılmış çizimler... normal bir hat çalışması için ne gibi malzemler kullanılır ve nereden temin edilir?

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
hat kalemi almakla da bitmiyor esasen...uzun soluklu bir yol bu...

bir çok yerden bulabilrisiniz ama istanbul eminönünden, sirkeci yokuşuna çıkarken valiliğe çıkan yokuşa yöneleceksiniz, ileride "hakikat kitabevi" var... oradan istediğinizmalzemeyi bulursunuz... ya da, "beyazıt camii / sahhaflar"...

selamlar.

melekolduren

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hat kalemi almakla da bitmiyor esasen...uzun soluklu bir yol bu...

bir çok yerden bulabilrisiniz ama istanbul eminönünden, sirkeci yokuşuna çıkarken valiliğe çıkan yokuşa yöneleceksiniz, ileride "hakikat kitabevi" var... oradan istediğinizmalzemeyi bulursunuz... ya da, "beyazıt camii / sahhaflar"...

selamlar.

bilgilerinizin ışığında hat çalışmlarıma da yorum yapmanızı bekliyorum...

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten her biri birbirinden güzel ve etkileyici çalışmalar.
Hat sanatının değeriyle ilgili tarihimizde de yaşanmış hikaye olduğunu duymuştum.

Emeğinize sağlık.

mustafanazif

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mustafanazif.com
mustafa bey merhaba.. "hiç" hatt yazısını bir kitap tasarımında kullanmak istiyorum.. sizinle nasıl irtibata geçebiliriz ?

isa_akalin@yahoo.com
5416400022

iletişim adreslerim yazılı, kullanım hakları için, internet üzerinden irtibata geçebilirsiniz....

bu aşağıda yazacağım sizinle alakalı değil. genel olarak yazıyorum:
kullanım hakkı verilmeyen, izin alınmadan kullanılan çalışmalar telif hakları konusuna girmektedir... bunu yazıyorum çünkü izin vermediğim halde izin vermezseniz de kullanırım diyen arkadaşlar çıktı buradan... bu yazdığımı başkaları da görsün diyerek yazıyorum... artık türkiyede bazı şeylerin rayına oturması gerekiyor....

majestecan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üstad Hat Tek başına Öğrenilebilir mi? Yoksa Usta Çırak ilişkisi ile mi öğrenilmelidir.

herkimse

🌱Yeni Üye🌱
Hat

Merhaba, Ebru üzerine hat yazdırmak istiyorum. Yapabilir misiniz?

Selamlar,