Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ANKARA- GRAFİK TASARIMI İLETİŞİM TASARIMI - Türkiye Geneli

c.orkun

🌱Yeni Üye🌱
ANKARA- GRAFİK TASARIMI İLETİŞİM TASARIMI

Program/Seviye: Adobe Gurubundaki tüm programlara hakimim video montajı yapabilim(premiere CS5) Photoshop ve ilustratorde çok iyi
flash animasyonda iyi dreamviewer fireworks orta seviyelerde. ancak belirtmeliyim web geliştiricisi değilim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Başkent Üniversitesinde 4. sınıf öğrencisiyim (onur öğrencisi derecesi ile mezun olacağım) çalışmalarımın minimalist bir tarzı olduğunu söyleyebilirm ancak yeni tarzlarada daima açığım. Lütfen ciddi teklifler yollayın çünki okul paramı ödemeye çalışıyorum boş işlerle vakit kaybetmek istemiyorum. saygınıza ve ilginize teşekkür ederm.

E-posta: tasarim@zbrajans.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

c.orkun

🌱Yeni Üye🌱
İlan hala günceldir ilgilenen Çalışma arkadaşlarım lütfen mail atın

c.orkun

🌱Yeni Üye🌱
ANKARA- GRAFİK TASARIMI İLETİŞİM TASARIMI

Program/Seviye: Adobe Gurubundaki tüm programlara hakimim video montajı yapabilim(premiere CS5) Photoshop ve ilustratorde çok iyi
flash animasyonda iyi dreamviewer fireworks orta seviyelerde. ancak belirtmeliyim web geliştiricisi değilim.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Başkent Üniversitesinde 4. sınıf öğrencisiyim (onur öğrencisi derecesi ile mezun olacağım) çalışmalarımın minimalist bir tarzı olduğunu söyleyebilirm ancak yeni tarzlarada daima açığım. Lütfen ciddi teklifler yollayın çünki okul paramı ödemeye çalışıyorum boş işlerle vakit kaybetmek istemiyorum. saygınıza ve ilginize teşekkür ederm.

E-posta: tasarim@zbrajans.com