Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

pulalis

🌱Yeni Üye🌱
Sayın poyrazhan.Öncelikle çok teşekkürler.gerçekten büyük bir emek harcamışsınız.derslerinizi takip ediyorum.eğer bilginiz varsa birşey sormak istiyorum.kameram panasonic p2 kayıt yapıyor.edius 5, p2 yi görüyor ve görüntüleri aktarabiliyorum.şimdi bilgisayara edius 6 yükledim ,ancak p2 görüntüyü kabul etmiyor.source browser menüsünde XDCAM var,ama P2 yok.ne yaptıysam olmadı.bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.ilginize teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın poyrazhan.Öncelikle çok teşekkürler.gerçekten büyük bir emek harcamışsınız.derslerinizi takip ediyorum.eğer bilginiz varsa birşey sormak istiyorum.kameram panasonic p2 kayıt yapıyor.edius 5, p2 yi görüyor ve görüntüleri aktarabiliyorum.şimdi bilgisayara edius 6 yükledim ,ancak p2 görüntüyü kabul etmiyor.source browser menüsünde XDCAM var,ama P2 yok.ne yaptıysam olmadı.bilginiz varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.ilginize teşekkürler

ben P2 kullanmıyorum o yüzden sana yanlış bir bilgi vermek istemem, ama ben desteklediğine eminim senin için kendi sitesinden bir bölümün resmini çekip koydum bir göz at

0vV7W.jpg

pulalis

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler.edius 6 nın P2 yi desteklediğini biliyorum.ancak benim programda bir problem var.p2 görüntüleri desteklemiyor.ilgin için teşekkürler.

41FB1907

🌱Yeni Üye🌱
Emeginiz ve dusunceniz takdire deger. Boyle bir kaynagı bizle bulusturdugunuz için size ne kadar tesekkur etsek az. Calısmalarınızın devamını bekliyoruz.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeginiz ve dusunceniz takdire deger. Boyle bir kaynagı bizle bulusturdugunuz için size ne kadar tesekkur etsek az. Calısmalarınızın devamını bekliyoruz.

çok teşekkür ederim güzel düşüncelerin için
bu arada plakan çok hoşuma gitti 10 numara :))

TC38

🌱Yeni Üye🌱
Selam,

Emek ve zaman harcayarak, bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Linklerin bazıları silinmiş. Yeniden yüklemenizi rica ederim.

Netload.in - putlocker.com - fileswap.com gibi premium hızında indirime izin veren sitelere yükleme yaparsanız çok memnun oluruz.

Saygılar sunar, başarılar dilerim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selam,

Emek ve zaman harcayarak, bizleri bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Linklerin bazıları silinmiş. Yeniden yüklemenizi rica ederim.

Netload.in - putlocker.com - fileswap.com gibi premium hızında indirime izin veren sitelere yükleme yaparsanız çok memnun oluruz.

Saygılar sunar, başarılar dilerim.

tamam güzel Kardeşim tüm derslerin linklerini kısa sürede yenileyeceğim

haticexyz

🌱Yeni Üye🌱
linklerin cok cabuk silinmesi rapidshare in ozelliginden mi acaba
mediafire da daha uzun sure kalabilir, belki orayi denersiniz

Ayrica mediafire da bir klasor olustursaniz tum klipleri oraya yukleseniz belki de sitede yuklu kalma suresi uzuyor olabilir

bu degerli calismalarinizin daha uzun sure daha cok kisiye ulasmasi dilegiyle

sekaratt

🌱Yeni Üye🌱
yazık bu kadar emek vermişiniz linklerin hepsi de ölmüş.yenilerseniz çok makbule geçer,şimdiden teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazık bu kadar emek vermişiniz linklerin hepsi de ölmüş.yenilerseniz çok makbule geçer,şimdiden teşekkürler

evdeki pc bozuldu tamirde işyerindeki upload ise oldukça yavaş o yüsden yenileyemiyorum, ilk fırsatta yüklümü yüpücağım

sekaratt

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekür ederim poyraz hocam bekleyeceğim.walla acık konuşayım hocam büyük bir boşluğu dolduracaksınız.

sekaratt

🌱Yeni Üye🌱
hocam 3 ve 8. derslerin linlkerli hala ölü,onları diriltirseniz sevinirim :) verdiğiz emek için sağolun...