Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

'Oha' Dedirtecek Illustrasyon efekt'i (Nasıl Yapılmış? )

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar resimdeki kadının cildine kaşlarına veya saçlarına bir efekt verilmiş.
Buna yakın bir çalışma nasıl yapılabilir? Fotoğraf hangi aşamalardan geçirilmelidir?

tumblr_m9dqg5Rlmz1qb46oqo1_1280.jpg

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Neden oha diyoruz ki ? anlamadım :) sıradan bir çizim, tabletle çizilmiş olabilir.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben buna oha derim

2.jpg

1.jpg

8 farklı renkte tükenmez kalemle çizilmiş

nuriQocca

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yani ana fikre gelecek olursak; program bilmek sanat değildir :party:

mecityilmaz

🌟Usta Tasarımcı🌟
karakalem çalışması dışında bir resmin üzerine bu şekilde tasarım yapmak istiyorsan aşağıdaki adımlara bakabilirsin kardeşim.

sadece ışık ayakları ve belli alanlara uygulanan özel renk tonlarıdır. ben sana kısaca böyle özetleyeyim. göz etrafını yuvarlak bir şekilde çizip mor renge boyayıp sonra layer penceresinden overlay diyerek göz rengine tam oturtabilirsin. tabi dodge tool ile falan belli yerleri parlaklaştırabilirsin...sonrasında image adjustments brightness / contrast kısmından parlaklık ayarlarabilirsin. ardından saç kısmını ise yeni layer açıp pencil tool ile pempe bir renge boyadıkdan sonra tabi yumuşak bir boyama seç sert olmasın kalem ucun. sonrasında yine layer özelliğinden ayarlarabilirsin tekrar ışık ayarları falan vs. tabibunlar çok ince detay isteyen özellikler .. bilmek basit ama uygulaması zordur. kolay gelsin kardeşim başarılar.