Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ACİL ! Blender 3D eğitimi veren kurs merkezi tavsiyesine ihtiyacım var

Dizzyera

🌱Yeni Üye🌱
uzun süredir blender 3D eğitimi almak istiyorum ancak online olarak degıl cunku video izleyerek anlayamıyorum malesef :/
anlamadıgım seyleri sorabilmeli ve cevabını alabilmeliyim.

Oyun için kıyafet , saç, ayakkabı ve karakter tasarımı yapabilmek istiyorum ama ne kadar arasam da İstanbul içinde bir kurs merkezi bulamadım malesef .

Özellikle üzerine eğilmek istediğim konulara hakim , özel ders verebilecek bir arkadaş tanıyan veya kurs merkezi bilen varsa lütfen beni bilgilendirin.

Bana yardımcı olabilirseniz gercekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

stak bilisim

🌱Yeni Üye🌱
uzun süredir blender 3D eğitimi almak istiyorum ancak online olarak degıl cunku video izleyerek anlayamıyorum malesef :/
anlamadıgım seyleri sorabilmeli ve cevabını alabilmeliyim.

Oyun için kıyafet , saç, ayakkabı ve karakter tasarımı yapabilmek istiyorum ama ne kadar arasam da İstanbul içinde bir kurs merkezi bulamadım malesef .

Özellikle üzerine eğilmek istediğim konulara hakim , özel ders verebilecek bir arkadaş tanıyan veya kurs merkezi bilen varsa lütfen beni bilgilendirin.

Bana yardımcı olabilirseniz gercekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim

Merhaba, yeni başlayacağımız eğitimleri buradan kontrol edebilirsiniz, dilerseniz detayları ile görüşebiliriz.

Elyysium

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bende senin gibi yeni başladım ve forumda yeniyim ama belnder beginners lesson pdf dosyaları var Neal Hirsig'in onları denesen kurs falan hikaye blender kursu vereni de türkiyede bulacağını düşünmüyorum bunu bir dene adam noktası noktasına anlatıyor ben ünide grafik tasarımı dersi aldım flashı gösterdiler adam kendisi bile bilmiyor
Türkiye'de verilen eğitim kalitesi bu bence en iyis internet ha iyis yokmu var ama daha ileri gidemessin acemiyim sürçü lisan ettikse affola yardım etmek isteyim dedim :D