Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Adıyaman Valiliği Logo Yarışması

oas

🌱Yeni Üye🌱
Örnek bir şehir olma yolunda kendisini sürekli geliştiren ilimizin doğal, kültürel ve tarihi değerlerini çağdaş nitelikleriyle yansıtan Adıyaman Valiliği kurumsal logosu olarak kullanılacak özgün bir amblemin/logonun tasarlanması amacıyla 01/10/2015 - 31/10/2015 tarihleri arasında Logo Tasarım Yarışması düzenlenecektir.

Adıyaman Valiliği logosunu belirlemek amacıyla düzenlenen yarışmaya müracaatlar 01/10/2015 tarihinde başlayacak ve 31/10/2015 tarihi saat 17:00 mesai bitiminde sona erecektir. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, tasarlanan logolar katılımcı tarafından Valiliğimize bizzat veya posta yoluyla teslim edilebilecektir. Seçici kurul tarafından Valilik logosu olarak kullanılmaya layık görülen eser sahibine 8.000 TL ödül verilecektir.

Yarışmaya katılmak isteyen adaylar Logo Şartnamesini okuduktan sonra Yarışmacı Katılım Formunu, Logo Açıklama Formunu ve Logo Yerleşim Örneği Formunu doldurarak tasarladıkları logoları gönderebileceklerdir.

ADIYAMAN VALİLİĞİ

Ekler
  1. Adıyaman Valiliği Logo Yarışması Şartname
  2. Logo Yarışması Katılımcı Formu
  3. Logo Yarışması Açıklama
  4. Logo Yarışması Yerleşim Örneği

msozgirgin

🌱Yeni Üye🌱
Yarışma hakkında

İyi günler benim kağıt üstünde bi çalışmam var yarışmayla ilgili kendim mühendislik okumaktayım.Coreldraw photoshop gibi programlara hakim değilim.Kendi mühendislik tasarım programıyla birşeyler yaptım fakat renkler tam oturmadı doğal olarak çizim konusunda bana yardımcı olacak arkadaş varsa sevinirim ödül alabilirsem makul ölçüde paylaşmayı düşünüyorum teşekkürler...