Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Blender 3D ile Modelleme Eğitim Kursu İstanbul

stak bilisim

🌱Yeni Üye🌱
Blender 3D ile 3 Boyutlu Modelleme Eğitim Nisanda Başlıyor.​
Blender 3d Eğitimi Hakkında
Üç boyutlu modelleme ve tasarım’a ilgi duyan gençlerimiz, tabelacılar, reklamcılar, film işleriyle uğraşanlar, animatörler ve diğer tüm ilgi duyanlar ve öğrenmek isteyenler bireysel blender 3d eğitimlerimize katılabilirler.

12572955_119808698398909_5295986298862597115_n.jpg
tank.jpg

Blender ile fantastik, bilim kurgu tarzlarında, gerçek olmayan ve gerçek olan aklınıza gelen tüm modellemeler yapılır.Eğitim konularımızın içinde Modelleme, Kaplama, Işıklandırma, Kamera, Animasyon daire tüm herşey kullanılmaktadır. Dersleri bitirdiğinizde Blender’ı neredeyse tüm özelliklerini ve araçlarını tamamen öğrenmiş ve kullanıyor olacaksınız.

Üstelik modellediğiniz karakterlere, objelere, hayvanlara ve diğer herşeye dilediğiniz gibi kaplama atayabilir ve animasyon verebilirsiniz.

Ayrıca eğitimlerimizi başarıyla bitirip, bizimle beraber çalışma fırsatı da yakalayabilirsiniz..

Blender 3d Hakkında

Blender 3D programı açık kaynak kodlu ve geliştirilebilinen bir programdır. Blender 3D programı ile Modeller, Oyunlar, Animasyonlar, Video montajları ve Projelerinizi yapabilirsiniz. İşlevsellik ve boyut açısından çok küçük olan Blender 3D ayriyetten diğer ücretli modelleme programları kadar geniş araçlar bulundurur.

Blender 3D Bilgisayara yükleyip USB attığınızda bile her bilgisayarda tekrar kurulum yapmadan çalıştırma sürümleri vardır.

Blender 3D Temel Özellikler
  • Sculpting
  • Render
  • Oyun yapma
  • Simülasyon
  • Modelleme
  • Animasyon

Blender3D programını indirmek için blender.org sitesini kullanabilirsiniz. Blender 3D’nin merkezi Hollandadır ve 1995 yılından beri geliştiriliyor

Blender 3D Sistem ve Sistem Gereksinimleri
  • Windows
  • Linux
  • Mac OS
  • 512 MB OpenGL destekli Ekran kartı Tavsiye Edilen Sistem
  • 64 Bit Quad Core işlemci
  • 8 GB Ram
  • 512 MB OpenGL destekli Ekran kartı

Eğitim de kullanılacak programlar

• Blender 3D
  • Adobe Photoshop
  • Mudbox
  • Vray
  • ve birçok textureleme programları kullanılacak.

Bazı Çalışmalar :
3d-sword-hand-paint-modeli.jpg
4.jpg
1.jpg
6.jpg
Mağaza-iç-mekan-modelleme.jpg3_.jpg

Paketler ve Eğitim Fiyatları:

Başlangıç ve Orta Eğitimli bir pakettir ayrı ayrı satın alınamaz.

• Başlangıç ve Orta Eğitim Fiyatı :: 450TL (20+ Modüldenoluşur.)
  • İleri Eğitim Fiyatı :: 500TL (10+ Modülden oluşur.)
  • Animasyon Eğitim Fiyatı :: 600TL (7+ Modülden oluşur.)
  • İleri-Animasyon Eğitim Fiyatı :: 800TL (17+ Modülden oluşur.)
  • Tüm Eğitim Kurs Fiyatı :: 1.100TL (35+ Modülden oluşur.)
Tüm Eğitimlerde YapıKredi Word kredi kartına peşin fiyatına 3 ay taksit imkanı da sunuyoruz.

Eğitim detayları:

• Toplam 35+ Modülden oluşuyor.
  • Günde 2 Saatlik.
  • Haftada 3 Gün sürecek eğitim.

Firmanın İnternet sitesi : Blender 3d Kursu sayfasında detaylı tüm bilgiyi öğrenebilirsiniz, bilgi@stakbilisim.com adresine mail atabilirsiniz ya da 0216 330 99 06 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Blender 3d Eğitimleri yeterli katılımcıya ulaştıktan sonra nisanda başlayacaktır. Daha detaylı bilgi facebook sayfamızda yayınlanacaktır.

Blender 3d Eğitimleri Kadiköydeki ofisimizde gerçekleşecektir. Olacak aksi bir durumda online eğitim şeklinde verilecektir.