Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İzmir Grafik Tasarım Kursu

biclik

🌱Yeni Üye🌱
selam arkadaşlar. ben başka bir sektörde çalışıyorum, fakat grafik tasarım sanatıyla da hep ilgilendim. bu işi profesyonel olarak yapmak gibi bir niyetim yok. amatör olarak kendim için yapacağım yani. izmir içi kurs yeri önerileriniz var mı acaba? siteyi karıştırdım, ancak daha güncel olması açısından yeni bir konu açmayı uygun buldum. önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim...

biclik

🌱Yeni Üye🌱
Bkz:
"GRAFİK KURSLARI"NDA GRAFİK TASARIM EĞİTİMİ ALABİLİR MİYİM ACABA?
https://forum.donanimhaber.com/m_101904606/f_//tm.htm#112443840

paylaştığınız yazıyı okudum ve her noktasına katılıyorum. ancak ben zaten sanat tarihine ilgiliyim yani araştırmalara bakarım, okurum, dinlerim.
ve en önemlisi de zaten amatör olarak kendim için istiyorum bunu iş haline getirmek gibi bir planım yok. karakalem ve yağlıboya resim çalışmalarım da var.
kısaca ben gene de paylaşmak isteyen olursa, kıyasla daha iyi kurs yerlerinden haberdar olmak isterim.

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Son düzenleme:

biclik

🌱Yeni Üye🌱
aynen öyle. çok teşekkürler paylaşımın için baya bi ufuk açıcı oldu.. :)

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Rica ederim,

Logo/kurumsal kimlik tasarımı, kaligrafi/font tasarımı, afiş/kapak tasarımı, ambalaj tasarımı, gazete-dergi tasarımı, web-arayüz tasarımı veya hareketli grafik tasarımdan hangisine/lerine daha eğilimli ve yatkınsınız peki?

(mail adresinizi yazarsanız işinize yarayabilecek bazı dersler ve linkler de gönderebilirim)