Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

alexdesouza_fb

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar dersi ben hazırladım edius kullanmaya başlamadan önce uzun bir süre nette araştırdım ve türkçe anlatım dersleri olmadığını gördüm sonra kendi imkanlarımla programı öğrendim elimden geldiğince öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim
sizden gelen mesajlara göre dersleri buraya ekleyeceğim daha önce başka bir sitede ders paylaştım sadece 5 kişi yorum yazmış sonuçta emek verdiğin bir konuda ilginin bu kadar az olması şevkini kırıyor insanın
dediğim gibi ilk dersi izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın memnuniyetle paylaşmaya hazırım

arkadaşlar ilk dersi paylaşayım sizlerle
yorumlarınıza göre diğer dersleride zamanla ekleyeceğim

RapidShare: Easy Filehosting
RapidShare: Easy Filehosting
Rar şifresi : poyrazhan55

abi bunları indirdim ama 2. dersmiş. 1. ders yok mu acaba?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
foruma bakarsan diğer derste mevcut dostum ama sana msn verdim istersen oradanda bana yaz sen elimden geleni yaparım merak etme insanlık ölmedi ya :))

volkanozcan

🌱Yeni Üye🌱
Paylaşımın için çok teşekkür ederim.Devamını bekliyoruz...İyi çalışmalar dileğiyle....

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
Kardeşim ellerine sağlık bu programı öğrenmeye çalışıyodum bu dersin çok güzel oldu umarım devamı gelir

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
arkadaşlar dersi ben hazırladım edius kullanmaya başlamadan önce uzun bir süre nette araştırdım ve türkçe anlatım dersleri olmadığını gördüm sonra kendi imkanlarımla programı öğrendim elimden geldiğince öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim
sizden gelen mesajlara göre dersleri buraya ekleyeceğim daha önce başka bir sitede ders paylaştım sadece 5 kişi yorum yazmış sonuçta emek verdiğin bir konuda ilginin bu kadar az olması şevkini kırıyor insanın
dediğim gibi ilk dersi izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın memnuniyetle paylaşmaya hazırım

arkadaşlar ilk dersi paylaşayım sizlerle
yorumlarınıza göre diğer dersleride zamanla ekleyeceğim

rapidshare: Easy filehosting
rapidshare: Easy filehosting
rar şifresi : Poyrazhan55

kardeş sen yorum yapmıyorlar diye takma kafana ellerine sağlık

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
arkadaşlar umarım içinizze yarar RapidShare den limitsiz indiradımeniz için şu adımları uygulayın bizzat denedim...

Başlat menüsünden Çalıştır ı tıklayın

ipconfig /flushdns

komutunu yazarak tamam ı tıklayın.
şuandan itibaren limitiniz sıfırlanmıştır. Her llimit dolumunda bu işlemi tekrarlayın ve sınırsız
downloadın keyfini çıkartın. Hepinize kolay gelsin

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
arkadaşlar ben bu programa yeni kulanmaya başlıyorum ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum ya böyle bir hata veriyor efekt uyguladığımda yardım edebilecek olan var mı
şimdiden teşekkür ederim...

59703437.jpg

hasocan45

🌱Yeni Üye🌱
ellerinize sağlık.ben daha yeni başlıcam edius kullanmaya.dersleriniz sayesinde yavaş yavaş öğrenmeye başlıcam.

CWlordu

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık kardeşim devamını itina ile hazırlamanı ve yayınlamanı beklioruz.. :D ;)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
yakında olacak inşallah diğer dersler yolda

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar ben bu programa yeni kulanmaya başlıyorum ama bir türlü işin içinden çıkamıyorum ya böyle bir hata veriyor efekt uyguladığımda yardım edebilecek olan var mı
şimdiden teşekkür ederim...

[ımg]https://img10.imageshack.us/img10/2999/59703437.jpg[/ımg]

l harfine bas ve devam et :)

emr3444

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ekleyen arkadaşa teşekkürler linklerde en kısa zamanda yenilenise sevinirim indiremedim çünkü ihtiyacım var :(

cigdem.19

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle paylaşımın için çok teşekkür ederim. çok yararlı gerçekten. yalnız ben hala indiremedim acaba nezaman güncellenir. Acil edius 5 i öğrenmem lazım baslamam lazım . . yardımcı olursanız sevinirim. .