Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yurtdisinda calisacak Grafiker araniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selam arkadaslar,

ben almanya stuttgarttan emre. bir reklam ajansinin art directorüyüm. bu yil sonu itibariyle almanyada 20 tane MOL magazasi acilacak. ve biz bu markanin reklamini, tanitimini hani herseyinizi hazirliycaz. bu yüzden türkcesi cok iyi olan ingilizce bilen almancada olursa süper olur.. bir grafiker ariyoruz.
lütfen üniversite mezunu ve en az 5 yil is birikimi olan biri olsun.

tüm masraflari sirketimiz karsiliycak. + 1800 euro maas.

ilgilenenler lütfen özelden bana ulasin

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar sanirim sunu belirtmem gerekiyor. freelancer olarak caliscak arkadas aramiyoruz. almanyada caliscak olan birini ariyoruz lütfen freelancer teklifleri yapmayin.

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teklifim freelance değildir belirtmek isterim uygun olursa görüşelim demek istemiştim

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sözüm size degil freelancerlik teklifi eden arkadaslara!

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Özel mesaj attım.
Bende şartlarımı belirttim.

Dilerseniz dönersiniz.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu bir firma yada marka değil birçok markanın buluştuğu bir mağazalar zinciridir açılımı Merter Osmanbey Lalelidir öncelikle bunu belirtmek isterim yurt dışında da mağaza açıcaklarını duymamıştım bir temsilcisi eski çalıştığım ve halende görüştüğüm bir firmadır yeni ve önemli bir atılım hayırlı olması dileğiyle çalışan ve emek verenlere başarılar...

cika39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar

pm den msj attım....

osedon

🏅Acemi Tasarımcı🏅
6 yıllık grafikerlik deneyimim var. Hem matbaa hemde ajanslarda uzun süre hizmet verdim. Aöf 1. Sınıf öğrenciyim. Görüşmek isterseniz özel msj gönderiniz.

emre.coskun.67

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaslar aradigimiz kisiyi bulduk... sizlere is ve özel hayatinizda basarilar diliyorum... ilginiz icin cok tsk ederim....

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
İnşallah bulmuşunuzdur.

mtk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.mtkwerbung.de
Bu ilan tamamen gercek disidir. Böyle bir anlasmalari olmadigi halde artdirektör nasil oluyorda eleman ariyor anlayamadim. Eger böyle bir anlasmaniz yoksa neden eleman araniyor ilani veriyorsunuz. Bos yere kendinizi yormayin arkadaslar. Ben basvurdum aldigim cevap oldukca komikti. Emre bey sirf hava olsun diye mi foruma böyle ilanlar veriyorsunuz?

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
breh breh. ne biçim iş kaçırmışız bee. hem tükiyeden kurtulcaktık hem de 1800 ero kazancaktık. çok bedbahtım. hemde bütün masraflarım karşılanıcakmış...

orda adam kalmadı tabi çok zenginler ya çalışmaya ihtiyaç duymuyolar. O yüzden burdan adam alıyolar XD

Rustavi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar ilanınızla ilgilenmekteyim lütfen iletişime geçiniz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...