Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 3. bölüm render nasıl yapılır

mehmeterdinc

🌱Yeni Üye🌱
render konusunu daha geniş anlattığımbi ders hazırlıyorum biraz beklersen dostum onu yükleyeceğim siteye. sen takip et forumu.

kolay gelsin...

3. Ders linki silinmiş fakat yenisi eklenmişmi eklenmemişmi bulamadım. Yardımcı olurmusunuz. :sadsmile: (4. dersi indirdim. 3-4 birlikte mi yoksa ayrıca mı indircez)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
3. Ders linki silinmiş fakat yenisi eklenmişmi eklenmemişmi bulamadım. Yardımcı olurmusunuz. :sadsmile: (4. dersi indirdim. 3-4 birlikte mi yoksa ayrıca mı indircez)

yok dostum render dersinin içeriğini genişleteceğim ama yine buradan indireceksiniz

demircan256

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Abi teşekkürler bugünü iple çekiyordum :)..

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Abi teşekkürler bugünü iple çekiyordum :)..

eğer 3 ocakta yükleyeceğim dediysem yüklerim. tabii çok zaruri birşey olmadığı müddetçe. grafikerler.net'tesin yani doğru adrestesin burda söz verdiysek o sözü yerinede getiririz, saat şaşar ama biz asla :)

çırak

🌱Yeni Üye🌱
1-2 indirdik şu andada 3-4 iniyor inşaallah bakacagız.Teşekkürler.....

zekimüren

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar Poyrazhan Bey;
Hotfile linkinde sorun var sanıyorum.

"Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir." diye bir uyarı veriyor. ilgilenirseniz sevinirim.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Selamlar Poyrazhan Bey;
Hotfile linkinde sorun var sanıyorum.

"Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir." diye bir uyarı veriyor. ilgilenirseniz sevinirim.

en kısa sürede yeniliyorum dostum ama bun dersin daha kapsamlı olanınıda indirebilirsin forumda mevcut.

zekimüren

🌱Yeni Üye🌱
size zahmet olmazsa sizin hazırladığınız videoların indirebileceğim tüm hotfile linklerini mesaj olarak göndermeniz mümkün müdür? Henüz ilkini indirip izleyebildim. Beceremediğimi düşünüyorum :) Çok teşekkürler şimdiden...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
size zahmet olmazsa sizin hazırladığınız videoların indirebileceğim tüm hotfile linklerini mesaj olarak göndermeniz mümkün müdür? Henüz ilkini indirip izleyebildim. Beceremediğimi düşünüyorum :) Çok teşekkürler şimdiden...

özel mesaj elime yapışmaz erinmem de ama ttüm derslerin linkleri zaten mevcut benim yolayacaklarımda farklı linkler olmayacak ki.

onlycasual

🌱Yeni Üye🌱
hocam merhaba öncelikle yaptıgınız calısmalara cok tesekkur ederım paylasımlarınız oılkca degerlı ve doyurucu ancak bu baslıktakı ıkıncı bolume ulasamıyoruz malesef lınkler cevrımdısı konumda rıca etsek yenıleyebılırmısınız?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆

onlycasual

🌱Yeni Üye🌱
404 not found hatası verıyor bende hocam hala bakıyorum aynı şeyi görüyorum

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
404 not found hatası verıyor bende hocam hala bakıyorum aynı şeyi görüyorum

https://hotfile.com/dl/93789630/40389...edius.rar.html

çok garip ilk tıkladığımda indirmeye başlıyor ancak kopyalayıp buraya yapııştırdığımda 404 hatası veriyor sen dersin olduğu forumda 4. sayfadaki link e tıklayıp indirebilirsin o link sağlam hatta ben sana direk o sayfanın linkini vereyim aşşağıda

https://www.grafikerler.net/goruntu...-2-bolum-arayuz-tanitimi-devam-t63642p14.html

Son düzenleme:

zafernuri

🌱Yeni Üye🌱
Emeğinize sağlık gerçekten,keşke herkes sizin gibi bilgilerini insanlarla paylaşabilse.Derslerimden dolayı Edius yada benzeri programlar kullanmak zorundayım.Paylaşmış olduğunuz bilgiler çok işime yaradı iyiniyetinizden dolayı çok teşekkür ederim...