Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İnş. öyle olur :) teşekkürler sanada..

Günaydın, sitenin gurmesi gelmiş :) yediğin içtiğin senin olsun da ne yedin bakalım kahvaltıda :))

Günaydın rphlvn. :)

Önden iki tokat sonrasında pata küte allah ne verdiyse, çok şükür allah olmayanlara versin. :D:D:D (şaka şaka)

Heralde dünyada bir ilk, gurme olarak sürekli açım, çok mu mükemelliyetçiyim aceba, yoksa beleşçiyim diye koötü yemekler mi konuyor önüme. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Günaydın Öz, nasılsın? :angel:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑

Önden iki tokat sonrasında pata küte allah ne verdiyse, çok şükür allah olmayanlara versin. :D:D:D (şaka şaka)

Heralde dünyada bir ilk, gurme olarak sürekli açım, çok mu mükemelliyetçiyim aceba, yoksa beleşçiyim diye koötü yemekler mi konuyor önüme. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Günaydın Öz, nasılsın? :angel:

Teşekkür ettim Memo, sen nasılsın?:)

rphlvn, günaydın sana da.:) Geçen bana "Öz" demişsin, geç görüp cevap vermemiştim. Aklımda kalmış, iade edeyim dedim.:rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ettim Memo, sen nasılsın?:)

rphlvn, günaydın sana da.:) Geçen bana "Öz" demişsin, geç görüp cevap vermemiştim. Aklımda kalmış, iade edeyim dedim.:rofl:

Teşekkürler Öz iyiyim çok şükür "3'ü 1 arada" gibiyim (ipraam, müslüm, ferdi). :D
Nasıl oralarda havalar, deniz dalgalı mı, yedi tepe esintili mi? :wink:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler Öz iyiyim çok şükür "3'ü 1 arada" gibiyim (ipraam, müslüm, ferdi). :D
Nasıl oralarda havalar, deniz dalgalı mı, yedi tepe esintili mi? :wink:

Harikulade bir hava var. Esaretimden kurtulduğumda ve temizlik görevimi yerine getirdiğimde hala aynı hava olursa, tadını çıkarmayı planlıyorum.:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Harikulade bir hava var. Esaretimden kurtulduğumda ve temizlik görevimi yerine getirdiğimde hala aynı hava olursa, tadını çıkarmayı planlıyorum.:D

Hahaha tabi tabi havayı söylerim beklesin işinin bitmesini, o da anlayışla karşılar eminim, ya da peh havasını alır der. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
İzmirde olsan işin zordu İzmirin havasına güven olmaz. :D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Hahaha tabi tabi havayı söylerim beklesin işinin bitmesini, o da anlayışla karşılar eminim, ya da peh havasını alır der. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
İzmirde olsan işin zordu İzmirin havasına güven olmaz. :D

Heheeheh İzmir'i görmek istiyorum. Havasını da kızlarını da.:D O kadar güzeller mi merak ediyorum.:D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Senin kaderin bu :)) Gurmeler hep aç olur benim bildiğim :))
Ama öyle diyosunda elin kolun dolu, ağzın çikolatalı görüyoruz seni burda sürekli :emo1: :))

Teşekkür ederim, önemli değil :) aldım kabul ettim ozaman..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Heheeheh İzmir'i görmek istiyorum. Havasını da kızlarını da.:D O kadar güzeller mi merak ediyorum.:D

Ama uyarmalıyım bi gören bi daha görmek istiyor. :D

Kızlarına gelince güzellik yarışmaları seyret merakın gider az bile söylüyorlar. :wink:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim, önemli değil :) aldım kabul ettim ozaman..
:) İyi ettiniz.:)
Ama uyarmalıyım bi gören bi daha görmek istiyor. :D

Kızlarına gelince güzellik yarışmaları seyret merakın gider az bile söylüyorlar. :wink:

Cinsiyetim dolayısıyla bir kere görsem bir daha kesinlikle görmek istemeyeceğime eminim aslında.:D (Kızları kastediyorum tabi ki.:) )

İzmir'e gelince, çok övüyorsunuz ya. Tüm şartları zorlayıp bu yaz gelsem mi? Aklımı çelme Memo.:)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆

Güzellik göreceli, biz sadece izmir'in kızlarını gördüğümüz için ondan güzelini farkedemedik, ondandır. :)

Ama yalan yok Ege yöresinin kızlarında böyle yanaklarında doğal bir kızarıklık vardır. Benim çok hoşuma gider.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:) İyi ettiniz.:)

Cinsiyetim dolayısıyla bir kere görsem bir daha kesinlikle görmek istemeyeceğime eminim aslında.:D (Kızları kastediyorum tabi ki.:) )

İzmir'e gelince, çok övüyorsunuz ya. Tüm şartları zorlayıp bu yaz gelsem mi? Aklımı çelme Memo.:)

Belki kızlar seni kıskanır "bi daha gelme bacaklarını kırarız" derler, belli mi olur. :D

İzmir için şartları zorlamaya değen bak, hele birde yaz olunca dibi görünen deniz görmebilirsin ya da çamursuz deniz. :wink:

Senin kaderin bu :)) Gurmeler hep aç olur benim bildiğim :))
Ama öyle diyosunda elin kolun dolu, ağzın çikolatalı görüyoruz seni burda sürekli :emo1: :))

Kaderimse çekerim.... :D

İnanma fotomontaj onlar. :D:D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzellik göreceli, biz sadece izmir'in kızlarını gördüğümüz için ondan güzelini farkedemedik, ondandır. :)

Ama yalan yok Ege yöresinin kızlarında böyle yanaklarında doğal bir kızarıklık vardır. Benim çok hoşuma gider.
Anlıyorum.:)
Belki kızlar seni kıskanır "bi daha gelme bacaklarını kırarız" derler, belli mi olur. :D

İzmir için şartları zorlamaya değen bak, hele birde yaz olunca dibi görünen deniz görmebilirsin ya da çamursuz deniz. :wink:

Hahahah bak bu olabilir. Havamı kıskanabilirler.:D:D:D
Kıskanmak ve kıskanılmak güzel değil yine de, övülecek bir durum değil. Her insan ayrıdır.:) Herkesin kendine has bir güzelliği vardır. Ne güzel bağladım ama.:rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anlıyorum.:)

Hahahah bak bu olabilir. Havamı kıskanabilirler.:D:D:D
Kıskanmak ve kıskanılmak güzel değil yine de, övülecek bir durum değil. Her insan ayrıdır.:) Herkesin kendine has bir güzelliği vardır. Ne güzel bağladım ama.:rofl::rofl:

Ne şiş yansın ne kebab. :D:D

Kapalı bir ankara havasından herkese selamlar :)

Merhaba Angaranın havası da hep kasvetli hep kasvetli, duyduğuma göre sizin başkan Angaraya denizi getirmiş. :D:D

Günaydın hoşgeldiniz :)

Sen olmadığın zamanlarda alem fotoğrafların siteye düşmüş oluyo haberin olsun :)) çok fena izleniyosun :)) :))

Sorma özel mözel hayat kalmadı paparazzi takmışlar peşime hepsi de safarici. :rofl:

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Ne şiş yansın ne kebab. :D:D

Merhaba Angaranın havası da hep kasvetli hep kasvetli, duyduğuma göre sizin başkan Angaraya denizi getirmiş. :D:D

Deniz gelmiyor ama yağmurlarda alt geçitler otomatik olarak baraj oluyo, hem susuzluk çekmiyoruz hem de deniz keyfinin minikte olsa yaşıyoruz memo...