Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tipografi çalışmam

Benzer konular

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ortada "CENK" yazıyor galiba doğru mu okudum? :)

Yaptığınız çalışmanın "tipografi" olup olmadığına emin olamadım ayrıca metnin Türkçe olmasından yanayım. Yine de emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

Jek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet "Cenk" yazıyor. Metne gelince o an dinlediğim şarkının sözleri çok hoş geldiği için onu yazdım.

Son olarak evet bu bir tipografidir.

emreyasasin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrik ederim hoş çalışma olmuş.Ellerine sağlık.Cenk i oluştururken ps2 mi kullandın? birbirini takip eden bu tarz harfler güzel oluyor emre yazmak isterim bende :)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
normalde bu tür bi uyarıda bulunmam ama öğrenci olduğun iiçin söyliyeyim dedim. Işık hangi yönde vurursa o shadowlar o şekilde patlar ?

Jek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@slyman, biraz daha incelemeni tavsiye ediyorum. ben bir sorun göremedim ışık gölgede. önden geldiğini düşünürek tekrar bak derinlik için verilmiş bir gölge mi o?

Jek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
@emreyasasin, Photoshop CS4 ve Adobe Illustrator CS4 kullanarak yaptım. Gölgeler için gradient kullandım.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yani diyosunki üstten ışık vurdu ama gölge objenin izdüşümünden çok daha fazla? şimdi söyle yokmu orada sorun?

Jek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sanırım kulladığım gradient'in siyahtan beyaza değilde siyahtan saydama gitmesi daha tatmin edici olacaktır diye düşündüğünü düşünüyorum. ısrarla hata olmadığını düşünüyorum :)

FlamemaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk başta okuyamadım ama çalışmanızı beyendim elinize sağlık..