Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yurt Disi ile calisacak Grafiker araniyor

ismet12

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Bana Indesing, Photoshop`dan cok yüksek seviyede anlayan bir arkadas lazim. Benim Firmam yurt disinda oldugu icin basvuran arkadasla internet üzeri devamli iletisimi kurmak zorundayim ödemeyide Paypal olarak her is bitiminde Yapabiliriz Saygilar.

Iletisim icin info@msp-print.ch adresinden ulasabilirsiniz

Saygilarimla
Polat

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Serbest Çalışan Arıyorsunuz Sanırım, Açığınız Forum Başlığıyla Konu İçeriğiniz Çelişmekte.
İşle İlgili Biraz Daha Bilgi Verebilir misiniz?

x_graphdesign_x

🌱Yeni Üye🌱
eğer ilgilenirseniz mailinize üzerinde çalışmalrımdan örnekler bulunan bir cv mi yolladım. 10 yıllık grafikerim ve son 3 senedir evden andaç işleri yapıyorum...

egelican

🏅Acemi Tasarımcı🏅
egeli.can@hotmail.com 10 yıllık tecrübenin fazlası var bende. Babam matbaacılık yapıyor anlamadığım yapamadığım sey yok grafik konusunda.. izmirde iki firmada da freelancer olarak görev yapıyorum.isterseniz yaptığım tasarımları atabilirim..

ismet12

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, öncelikle ilginiz icin tesekürler.
su anda yeteri kadar basvuru oludugu icin iletisim kuran Arkadaslar arasindan bir secim yapacagim.
Bundan sonraki arkadaslara cevap yazamayabilirim...

Saygilarimla
Ismet Polat
MSP-Print