Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom powered capacitive multi touchHP Windows 7 Tablet TM2, piyasanın en iyi tableti

>>batuhan

🌱Yeni Üye🌱
Tablet PCs affordable his step with HP ‘s TM2. It’s Killer iPad not, why’s heavier and more expensive. But if you’re a real computer with a touchscreen tablet responds bright – and cheap – that’s all. Good processor, long battery life, comfortable keyboard, a large storage capacity, and all major ports – are a nice combination of utility and pleasure.

Merhabalar,
maddi durumdan ötürü çok az kullanılmış (10-15 defa çalıştırılmıştır en fazla), 0'dan farkı anlaşılamayacak, tablet satılıktır.
0 dan farkını gösteren detay çizik bulursanız her detay için fiyat düşer, bu derece iddalıyım, ev dışında kullanılmamış, pil'i çok itinalı kullanılmıştır.
Modeli : HP TM2
Sakın TXT gibi diğer modeller ile karıştırmayın, ekran wacom'dur çok kaliteli cam ekran, multitouch desteği var,
içinde multitouch uygulamalar mevcut, bir onboard biri harici olmak üzere 2 ekran kartı var, ATI Radeon™ HD 4550 Grafik kartı (geçiş yapılabilir)
Eko modda, 8 saat pil ömrü,

Bimeks'ten alnınma, özel garanti yaptırılmış,
faturası vb. duruyor.

HP Touch Smart tm2-1050et (VY560EA) : Notebook | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor

Kasası falan çok kaliteli, plastik değil,
Ağırlık 1,89 kg
Orijinal Windows® 7 Home Premium 64-bit
harici ls destekli dvdwr

Ürün hakkında bilgiler
HP TouchSmart TM2 (Wacom) - Tablet PC Forums, Discussion and Support
HP TouchSmart tm2-1000 Dizüstü Bilgisayar serisi (üretilmiyor) - HP
HP's TM2 Tablet: Finally Touchable
HP Laptop Review | HP TouchSmart TM2-1070US 12.1-Inch Black Laptop | Cheap Laptop Computers and Product Reviews

[image]https://www.notebook.gen.tr/img/modeller/HP-TouchSmart-tm2-1000-tm2-1050et-VY560EA_3.jpg[/image]
B003KN3IZI-4.jpg

B003KN3IZI-6.jpg

B003KN3IZI-2.jpg

B003KN3IZI-8.jpg

HP-TouchSmart-tm2-1000-tm2-1050et-VY560EA_4.jpg

1.700'e satıyorum, sadece İstanbul elden teslim

Ekliyorum, diğer tabletler ile karıştırmayın, ekranı çok kaliteli,
başıncı algılıyor, yani PS de çizim yaparken baskınıza göre kalın, ince çiziyor.
ekran bastırınca göçen plastik vb. ekran değil, iPhone camı gibi.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı

ekran baskınıza göre çizim yapar, ps de bastırdığınız kadar kalın çizer,
almak isteyen, test eder öyle alır,
sadece İstanbul içi,
tekrar ediyorum 0 dan farkı yoktur.
Çok çok az kullanılmış bu sebep ile satılmaktadır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com