Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

FTP'ye DOSYA ATMA PROBLEMİ YARDIM

kdrkrtl

🌱Yeni Üye🌱
Konunun yeri burası diye açtım yanlış ise kusura bakmayın

Site yapımı ile ilgili pek fazla bilgiye sahip değilim, çalıştığım yerin web sitesine hiçbir şekilde giremiyoruz siteyi yapma işine girdim ftp'den dosya atmak için FrontPage dosyasını yükledim hata verdi explorer'den Ftp'ye gidrim yüklemeye çalıştım yine hata veriyor nasıl dosya yükleyebilirim yardım ederseniz bu konuyla ilgili sevirim

Son düzenleme:

live34

🌱Yeni Üye🌱
dosyaları httpdocs klasörünü açıp kopyaladınmı? artı yine aynı hatayı alıryorsan muhtemel sebepleri cpanel veya plesk panelden ftp kulanıcı yetkilerine girip yazma hakkı varmı bak, en son olarak zayıf ihtimal belki hostun tanımlanmış mb dosya kapasitesi aşılmış olabilir , bunların sonunda çözüm bulamadıysan host yöneticisi ile iletişime geç . sorunun cevabını burada paylaşırsan ileride bize faydalı olur iyi çalışmalar.

NewLight

🌱Yeni Üye🌱
Ben filezillayı kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ederim.

NewLight

🌱Yeni Üye🌱
dosyaları httpdocs klasörünü açıp kopyaladınmı? artı yine aynı hatayı alıryorsan muhtemel sebepleri cpanel veya plesk panelden ftp kulanıcı yetkilerine girip yazma hakkı varmı bak, en son olarak zayıf ihtimal belki hostun tanımlanmış mb dosya kapasitesi aşılmış olabilir , bunların sonunda çözüm bulamadıysan host yöneticisi ile iletişime geç . sorunun cevabını burada paylaşırsan ileride bize faydalı olur iyi çalışmalar.
arkadasın dediği gibi hosting firması ilgilenmek zorunda

chnklc

🌱Yeni Üye🌱
Ftp dosya kök dizine atılmaz httpdocs klasörüne atcaksın bazılarında puplic_jhtml olarak gözükür aldığın hata budur

culhalition

🌱Yeni Üye🌱
flash cms kurulumu

herkese kolay gelsin öncelikle böyle büyük ve bilgili bir ailenin içine girdiğim için çok mutluyum üyeliğim sonrasında karşınıza soru ile çıkmak istemezdim şayet görünen o ki bu sorunum yüzünden aileyi tanımak nasip oldu.

öncelikle şunu belirtmek isterim internet üzerinden flash cms şablonu satın aldık ve bu şablon zip dosyası olarak elimize geçti ve dosyaları klasör şeklinde zipten çıkarttık bu şablonu nasıl kuracağım hakkında fikrim yok ftp üzerinden gönderiyorum şu anda ama çalışırmı çalışmazmı bilmiyorum yada nasıl çalıştırabilirim? şimdiden teşekkür ederim.

hostingimiz alanımız sınırsız ve uniks

osmandincer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.osmandincer.net
Siz belli ki bu konuda bir hayli tecrübesizsiniz.

Konuyla ilgili neden bir uzman ile çalışmıyorsunuz ?

Bu şekilde sormak yerinde daha kapsamlı şekilde internette araştırın. Bir çok konunun cevabı zaten var internette.