Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sabırsızlıkla bekliyorum aga :) korner direğine de tekme atmayı ihmal etme ama :D:D

Çimleri ıslat da gol sevincinde yatarak kayalım. :D
Korner direğini sahanın ortasına bile dikerim. :D

Suna sahip olacaksam şayet obama bile olabilirim :D :D :D

bmw3xr.jpg

Abbooooo bu ne ki serveti söylesem at arabasına bile razı olursun. :rofl::rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar,
Nasılsınız ?

Sağolun Gökhan bey iç güveysinden halliceyiz, siz nasılsınız?

ulubatlı souness geldi bak şimdi aklıma :)))

Benimde nedense seyirciyi döven Eric Cantona aklıma geldi nasıl geldi neden geldi bilmiyorum. :rofl::rofl::rofl:

Onu baştan söyle uğraştırma beni :D :D

Yahu öyle değil servet çok büyük diyorum ki daha sonrasında nasılsa çok para olacak diyerekten at arabası teklif etsem ona bile tamam dersin diyorum, tabi bu kadar büyük parayı hesap makinasına bile siğdğramayacağın için hayili bile düşünemiyorsun. :rofl::rofl::rofl:

katalizor

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sağolun Gökhen bey iç güveysinden halliceyiz, siz nasılsınız?

Benimde nedense seyirciyi döven Eric Cantona aklıma geldi nasıl geldi neden geldi bilmiyorum. :rofl::rofl::rofl:

Yahu öyle değil servet çok büyük diyorum ki daha sonrasında nasılsa çok para olacak diyerekten at arabası teklif etsem ona bile tamam dersin diyorum, tabi bu kadar büyük parayı hesap makinasına bile siğdğramayacağın için hayili bile düşünemiyorsun. :rofl::rofl::rofl:

benimde amokachi geldi ufff evlerden ırakk :eek: :d

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet hiç iyi bir durum değil sanırım :rofl:

Sonuç, seyrettiğimiz gibi. Ne idüğü belirsiz figürler, kol ve ayakların dengesiz ve uyumsuzluğu ayrıca sırıtan mahçup bir kırmızımsı surat :rofl:

:dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1:
bizim halayda allahtan yok öyle biri :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑

Öyle desene güzel oğlum :D :D
Anneler ençok oğullarını sever :D benim gibi :D
Koş bi ekmek alda gel oğlum hadi :D :D :D

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sonuç, seyrettiğimiz gibi. Ne idüğü belirsiz figürler, kol ve ayakların dengesiz ve uyumsuzluğu ayrıca sırıtan mahçup bir kırmızımsı surat :rofl:

:dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1::dance1:
bizim halayda allahtan yok öyle biri :D

evet yok :rofl: hepsi birbirinin kopyası maşallah :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benimde amokachi geldi ufff evlerden ırakk :eek: :d

Kara tren adamı tutabilene kız kulesini hediye edecek, eskiden tabi. :rofl::rofl::rofl:

Öyle desene güzel oğlum :D :D
Anneler ençok oğullarını sever :D benim gibi :D
Koş bi ekmek alda gel oğlum hadi :D :D :D

Ohoooo evimizi açtık anne dedik bağrımıza bastık para dedik, bu daha ilk günden bizi kullanıyor ekmek al falan senden zengin anne olmaz, mahalle hayatından kopamıyorsun, bu parayla bahçeye fırın yaptırırım ben ya. :rofl::rofl::rofl:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
:dance::dance: İşteee geldim burdayımmm ben bu işte ustayııımmm :rofl: