Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Shutterstock'tan İstekleriniz Buraya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Popular Demand

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yunus Bey, sanırım konuya geç kaldım o kadar aramama rağmen istediğim görselleri net ortamında bulamadım ve yine sizi rahatsız etmek zorunda kaldım. Göndermiş olduğum görseller benim için çok önemli bir imtiyaz gösterir misiniz :S Teşekkürler...

Sizin mesajı atlamışım pardon. 1 saate kadar göndericem kısmetse. Kusura bakmayın..

mubarek_oslo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yunus kardesim adresimi versem norvece yollayabilirmisin? Kargo ucreti benim tarafimdan odenecek sekilde veya baska masrafi varsa.

Popular Demand

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yunus kardesim adresimi versem norvece yollayabilirmisin? Kargo ucreti benim tarafimdan odenecek sekilde veya baska masrafi varsa.

Tabii ki gönderirim. UPS & MNG gibi kargo şirketleri yurtdışına gönderiyor diye biliyorum ama sen bi araştır önce sana uygun olanını, sonrasını ben hallederim kardeşim :smile:

wierri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tabii ki gönderirim. UPS & MNG gibi kargo şirketleri yurtdışına gönderiyor diye biliyorum ama sen bi araştır önce sana uygun olanını, sonrasını ben hallederim kardeşim :smile:
Yunus Mersine adres versem yollaya bilirmisin kardeş? MNG ile anlaşmamız da var.

Popular Demand

🌟Usta Tasarımcı🌟

independent_bjk

🌱Yeni Üye🌱
:) çok teşekkür ederim kardeşim. İlerde başını ağırtabilirim.
İlgin için tekrar tekrar teşekkürler:)

mubarek_oslo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yunus kardesim tesekkurler ilgin alakan icin ozelden mail adresini yollarsan sana kargoyu yollaman icin gerekli bilgilerimi yollarim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...