Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

izmirde stajyer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAKKANEN4

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
izmirdetabelareklam.com
izmirde oturan gıda çarşısına yakın veya gelebiecek tercihen bayan grafiker aranmaktadır.
deneyim aranmamaktadır.coreldraw photoshop programlarına iyi derecede hakim(diğer programlarda beraberinde olabilir)olması yeterlidir.
Ücret verilmeyecektir.öğle yemeği ve yol masrafı verilecektir.
yaptığımız işler; matbaa evrakları, dijital baskı (iç mekan,dışmekan,araç kaplama)v.s

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

pikasu

🌱Yeni Üye🌱
izmirde oturuyorum ve ciddi seviyeli kendimi geliştirireceğim bi yerde staj görmek istiyorum grafik tasarım kursunu bitirmeme az kaldı sadece potoshop görücem haberinizi bekliyeceğim iyi günler

contrast

🌱Yeni Üye🌱
4 yıldır fotografcılık yapmaktayım, 2 ay once grafık kursunu bıtırdım bu alanda staj yapmak ıstıyorum.

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ya bu zihniyet hala sürüyor mu? köle pazarında mıyız? ne demek ücretsiz stajyer arıyoruz... hem emeğini kullan hem ücret verme.. karın tokluğuna çalıştır... hamallara bile daha fazla değer veriliyorken grafiker adaylarına (aday dahi olsa) bu kadar değersiz davranmanın anlamı nedir? kınıyorum bu zihniyeti ve anlayışı.. bu mesajların da yok edilmesini talep ediyorum adminlerden...

bu arada hamallar kelimesi konuyu izleyen arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmasın.. emek en yüce değerdir ve hamalların da emeği değerlidir... sonuç olarak alın teri dökülmektedir.. ve dört kitapta dahi yazmaz "alın teri"nin karşılıksız kalabileceği...

Moderatör tarafında düzenlendi:

batu1928

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sorucozum.com
Ya bu zihniyet hala sürüyor mu? köle pazarında mıyız? ne demek ücretsiz stajyer arıyoruz... hem emeğini kullan hem ücret verme.. karın tokluğuna çalıştır... hamallara bile daha fazla değer veriliyorken grafiker adaylarına (aday dahi olsa) bu kadar değersiz davranmanın anlamı nedir? kınıyorum bu zihniyeti ve anlayışı.. bu mesajların da yok edilmesini talep ediyorum adminlerden...

bu arada hamallar kelimesi konuyu izleyen arkadaşlar tarafından yanlış anlaşılmasın.. emek en yüce değerdir ve hamalların da emeği değerlidir... sonuç olarak alın teri dökülmektedir.. ve dört kitapta dahi yazmaz "alın teri"nin karşılıksız kalabileceği...
2 Hafta önce 04:58 PM

sana katılıyorum arkadaşım ayıp ya ayıp

memed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet dostum haklısın

Serjean

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende sonuna kadar destekliyorum seni ve işveren arkadaşı kınıyorum..Ufak bi mebla da olsa verilmeli..

zekice79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.zekice.cjb.net
Bu ilanı vereni yanımda çalıştırmak istiyorum ben ondan daha cömertim kendisi 1 YTL ile yanımda işe davet ediyorum... Gelsin görüşelim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...