Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Gır gır cafe kartvizit

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eksik diye birsey yok calisma bastan asagi cöp
baska birsey yapmani öneririm,,..

mervehan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık
resimler, renkler güzel yazı fontu değiştirilebilir ve biraz küçültülebilir.
ayrıca logoda ilk bakışta 'dır dır' yazıyo gibi gözüküyo en azından bana öyle geldi.

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eksik diye birsey yok calisma bastan asagi cöp
baska birsey yapmani öneririm,,..

Müşteri beğendi bu şekilde basıldı bile.

emeğinize sağlık
resimler, renkler güzel yazı fontu değiştirilebilir ve biraz küçültülebilir.
ayrıca logoda ilk bakışta 'dır dır' yazıyo gibi gözüküyo en azından bana öyle geldi.

kendi logolarının orjinal şekli bu. Teşkkr ederim. yorumunuz için

Moderatör tarafında düzenlendi:

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Müsterinin begenmesi calismanin güzel oldugu anlamina gelmez degilmi
begenseler bile sen kendini bu sekilde alistirma diye yazdim

sonra hep kendi kendine demekki böyle oluyor der ve kendini gelistirmek icin caba sarf etmezsin

Senin icin önemli olan müsterileri gecistirmek ise orasini bilemem
ama birseyler yapiyorum ben biliyorum demen icin olmasi gerekeni yapman lazim öyle degilmi...
daha iyilerini yaptiginda ne demek istedigimi anlarsin
iyi bir grafiker olmak istiyorsan bu sekilde calisma yapmaya alistirma kendini benden tavsiye sana

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

sonra hep kendi kendine demekki böyle oluyor der ve kendini gelistirmek icin caba sarf etmezsin

ama birseyler yapiyorum ben biliyorum demen icin olmasi gerekeni yapman lazim öyle degilmi...
iyi bir grafiker olmak istiyorsan bu sekilde calisma yapmaya alistirma kendini benden tavsiye sana

Yorumlarınız için teşkürr ederim takrar. ben zaten size bu çalışma 10 numra olmuş çok güzel olmuş gibi bir kelime kullanmadım müşterinin isteğinin bu şekilde oldgnu vurguladım. Tabiki bir müşterinin isteğini yapıp geçiştirmek gibi bir amacım yok ama bzen denilenin yapılması gerekli oluyor. benmde üstlerim var çünkü.

yorumunuz için tekrar teşekkür ediyorum. Ben müşteri bu şekilde istedi diye bu çalışmayı yapmak zorundayım çünkü benmde üstlerim var kendi begenmiş oldgum kısımları önerilerine sunuyorum altarnatiflerle begeniye sunuyorum ztn. ama nasıl isteniliyorsa o şekilde yapmak zorunda oluyorum. Müşteriyi geçiştirmek gibi bir amacım olsaydı Ben hiç bir yerde hiç bir şekilde bir çalışma yapmazdım çünkü bir süreden sonra insanlarda tasarım çalışmaları gibi kurumsallaşabiliyor adı oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mudes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence bu bir bahane degil cünkü bütün calismalarini bu sekilde yapmissin
bütün müsteriler bu sekilde istiyor olamaz

ne yani simdi müsteri bu yaptigin calismayi birebirmi istedi diyorsun
icerik olarak olabilir ama sekil düzen renk uyumu font kullanimi kullanilan resimlerin düzeni efekti vs vs olarak bu sekilde istemis olmasi olanaksiz
o zaman sana grafik calismasi yaptiran ( ne hikmetse ayni kafada olan ) müsteriler yanina oturuyor tarif üzerinden calisma yapiyorsun

ilginc..,

tirilye

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mudes senin amacın ne ya? Forumda bir tane çalışman yok, eleştirilerin hep yıkıcı, Sana insan gibi sormuş eksiklerimi söyler misiniz diye. Doğru düzgün cevap bile verememişsin.. İnsanları küçük düşürmeye çalışmaktan zevk mi duyuyorsun?.

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mudes senin amacın ne ya? Forumda bir tane çalışman yok, eleştirilerin hep yıkıcı, Sana insan gibi sormuş eksiklerimi söyler misiniz diye. Doğru düzgün cevap bile verememişsin.. İnsanları küçük düşürmeye çalışmaktan zevk mi duyuyorsun?.

İnsanları küçümsemekten başka bildiği yok .. Allah'a havale edyrm ben :) aldırış edip can sıkmaya gerek yok kafaya takılacak insan var takılmayacak insan var ;)

Syaman

🌱Yeni Üye🌱
dilek hanımın calısmları 2000 li yıllarda basılan kartvızıtlere benzıyor...

melekyazici

🌱Yeni Üye🌱
Biraz geç olacak lakin ilk bakışta kartvizitten çok broşuru anımsattı. Açıkcası cafe diyince herkesin aklına cay kahve fotoğrafları koymak geliyor nedense.

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müşterinin beğenmiş olması ilk bakışta logonun dırdır olarak okunduğu gerçeğini değiştirmiyor.. bazen müşterinin istediğini vermek gerekir evet, fakat müşteriyi daha iyisine yönlendirmek bizlerin elinde değilmi?

TrGraPHiC

🌱Yeni Üye🌱
müşterinin beğenmiş olması ilk bakışta logonun dırdır olarak okunduğu gerçeğini değiştirmiyor.. bazen müşterinin istediğini vermek gerekir evet, fakat müşteriyi daha iyisine yönlendirmek bizlerin elinde değilmi?

Kesinlikle katılıyorum fakat eksikleri yada hataları yaparak doğruya ulaşıcağız.
Bizler en iyi şekilde olanı vermeliyiz. Size Katılıyorum.

Tasarıma gelecek olursak numaranın o şekilde olması hoş olmamış biraz daha renklendirilmeliydi kartvizit. Yinede Emeğe Sağlık Saygı durmak düşer.

Gurbetcindo

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

merhaba arkadaslar sitede yeni aktif oluyorum. uzun bir aradan sonra tekrar merhaba diyorum herkese..