Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

eyüp belediyesi bayram tebrik

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bayrramtebrikkd4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
güzel olmuş ya benim hoşuma gitti..klasik belediye davetiyeleri gibi değil...yazı fontunu tuttum...renk biraz fazla göze batıyo ama oda nazarlığı olsun...fon da çok hoş...ne diyim daha ellerin dert görmesin...bide merak ettim bu çalışma belediye tarafından onay aldımı..:)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş ya benim hoşuma gitti..klasik belediye davetiyeleri gibi değil...yazı fontunu tuttum...renk biraz fazla göze batıyo ama oda nazarlığı olsun...fon da çok hoş...ne diyim daha ellerin dert görmesin...bide merak ettim bu çalışma belediye tarafından onay aldımı..:)

teşekkür ederim yapılması gereken yorumu gayet başarılı yapmışın daha ne diyecen :) evet onaylandı baskıya girecek kısmetse...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
bherkes gayet ne t görebiliyor senin makinada yada dns lerde bi sıkıntı olmasın...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim yapılması gereken yorumu gayet başarılı yapmışın daha ne diyecen :) evet onaylandı baskıya girecek kısmetse...

rica ederim grafikerkartal, o zaman ben bundan sonra eyüp belediyesiyle çalışmak istiyorum...:rofl::rofl: normalde belediyeler herşeyde çaf çaf olsun ister ama bu tip davetiyelerde sade isterler...sende şanslısın ki kendini aşmış bi belediyeyle çalışmışsın...iyi çalışmalar...kolay gelsin...

dogukan2002_01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yine güzel bi çalışma volkan arka fon da güzel seçilmiş ama mavi pek uymamış gibi geldi bana kahve tonlarında denesen diyecem ama baskıya gitmiş zaten. emeğine sağlık arkadaşım

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
rica ederim grafikerkartal, o zaman ben bundan sonra eyüp belediyesiyle çalışmak istiyorum...:rofl::rofl: normalde belediyeler herşeyde çaf çaf olsun ister ama bu tip davetiyelerde sade isterler...sende şanslısın ki kendini aşmış bi belediyeyle çalışmışsın...iyi çalışmalar...kolay gelsin...

yalnız şöyle bir ayrıntı var bu halka dağıtılcak olan yüksek adetdeki çalışma
80bin adet basılcak ve malzeme mat kuşe mat selefon olucak, öte yandan
protokole verilmek üzere düşük adetde basımı olucak tebrik de dediğiniz gibi
daha sade olucak o da bende fakat henüz taslak aşamasında...

iyi çalışmalar...

yine güzel bi çalışma volkan arka fon da güzel seçilmiş ama mavi pek uymamış gibi geldi bana kahve tonlarında denesen diyecem ama baskıya gitmiş zaten. emeğine sağlık arkadaşım

teşekkür ederim saol arkadaşım evet mavi biraz zıt ama eyüp logosu ve özel hazırlatılan minyatürde de o renkler hakim o sebepten konsepti pek bozmak istemedim. ama daha free bi çalışma olsaydı tabiki söylediğin renkler daha güzel olurdu ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
yalnız şöyle bir ayrıntı var bu halka dağıtılcak olan yüksek adetdeki çalışma
80bin adet basılcak ve malzeme mat kuşe mat selefon olucak, öte yandan
protokole verilmek üzere düşük adetde basımı olucak tebrik de dediğiniz gibi
daha sade olucak o da bende fakat henüz taslak aşamasında...

iyi çalışmalar...

anladım arkadaşım...diğer çalışmayıda bitince görmek isterim... kolay gelsin...

grafike®esul

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yine grafikerkartal klasiği, süper olmuş ellerin dert görmesin alttaki zemine ve yazı karakterine bittim başırılarının devamını dilerim. tebrikler.

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
guzel bır calısma olmus. motıfler falan ramazana uygun bır calısma. ellerıne saglık. ( bak sımdı gordum:) )

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece mavi renge takildim ama onunla ilgilide açiklama yapmissin zaten, eline saglik güzel olmus,

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
yine grafikerkartal klasiği, süper olmuş ellerin dert görmesin alttaki zemine ve yazı karakterine bittim başırılarının devamını dilerim. tebrikler.

kardeşim benim saolasın :) havaya soktun beni :)

guzel bır calısma olmus. motıfler falan ramazana uygun bır calısma. ellerıne saglık. ( bak sımdı gordum:) )

teşekkür ederim selim (görmene sevindim :))

sadece mavi renge takildim ama onunla ilgilide açiklama yapmissin zaten, eline saglik güzel olmus,

teşekkür ederim...