Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bunu Nasıl Yaparım?? ( Bezier Eğrisi Nasıl Çizilir)

alaskan

🌱Yeni Üye🌱
Aşagıdaki resimdekini nasıl yapabilirim. Aradım aradım nasıl olacağını bulamadım daha doğrusu ne diye arayacağımı bilmediğim için arandım durdum bi türlü yapamadım..:crying:

1010cg3.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk önce çizin bu şekilde ve daha sonra gradient ile içine dolgu verin.

alaskan

🌱Yeni Üye🌱
renklendirmek sorun değil ama bu şekli nasıl çizecem ~~

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Pen Tool kullanarak dalga şekli çizeceksiniz... daha sonra Maus üzerine sağ cliick tıklayınca menü çıkar karşınıza MAke Selection seçeneye tıkladıktan sonra PEn ile çizdığınız yok seçili hale gelecek. Yeni layer açtıktan sonra dolgu rengi verbilirsiniz (foreground rengi bildirmesi gerekiyor. daha sonra Alt + Bacspace) . Ya da Gradient Tool ile dolgu rengi verebilirsiniz... Ya da Alt + Bacspace verdiğiniz dolgu rengi layer üzerine gelip, Layer - Layer Styles - Gradient Options menüsüne gelip dolgu rengi da ayarlabilirsiniz....

adszsr8.jpg

bunun gibi...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Pen Tool kullanarak dalga şekli çizeceksiniz... daha sonra Maus üzerine sağ cliick tıklayınca menü çıkar karşınıza MAke Selection seçeneye tıkladıktan sonra PEn ile çizdığınız yok seçili hale gelecek. Yeni layer açtıktan sonra dolgu rengi verbilirsiniz (foreground rengi bildirmesi gerekiyor. daha sonra Alt + Bacspace) . Ya da Gradient Tool ile dolgu rengi verebilirsiniz... Ya da Alt + Bacspace verdiğiniz dolgu rengi layer üzerine gelip, Layer - Layer Styles - Gradient Options menüsüne gelip dolgu rengi da ayarlabilirsiniz....

Çok doğru anlatılmış ancak, forum kurallarını okumalısınız; bu şeklide başlık yasak.

alaskan

🌱Yeni Üye🌱
Çok doğru anlatılmış ancak, forum kurallarını okumalısınız; bu şeklide başlık yasak.

başlık şimdi normaldir umarım..

ayrıca ""kasta095"" sana çok teşekkür ederimm.:rofl::rofl:

71388606ka0.jpg

kasta095 seninkş gibi olmasada benzemiş mi bişeye

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
71388606ka0.jpg

kasta095 seninkş gibi olmasada benzemiş mi bişeye

e ben de hızlı bir şekilde çizdim eğer siz çiziminize daha çok önem verirsiniz daha iyi sonuç alabilirsiniz tekrar tekrar denemekte fayde var;)

saygılar

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Line tool ile düz bir çizgi çizip pen tool ile çizim yaparken orta noktasını belirlemek amaçlı yardımcı olarak kullanabilirsiniz. Çiziminiz daha düzgün olacaktır.

alaskan

🌱Yeni Üye🌱
yardımlarınız için çok teşşekküler. saolun ALLAH razı olsun :iloveyou: