Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çift kırımlı bayram tebrik broşür

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
brosür tebrik bir arada hakkaten fikr-i zarar bisey tebrigin brosüre kattigi bisey yok ama brosür tebrigi ciddiyetsiz bir duruma getirmis. ikisini bir arada düsünemedim yani belki daha önce hiç böyle bir tebrik almadigimdan olsa gerek, ama gereksiz ve sacma gözüktü. birinden birini aradan cikarmak gibi. tebrik cok özel insanlara da gönderilir. bu noktada böyle bir is çokta hos olmaz. muhtemelen bu senle digilde müsterinle ilgili bir hadise. senle ilgili olan kisma gelirsek emek vermissin eline saglik. daha iyisi olabilir. ama bana sorarsan daha iyisi nasil olabilir valla onun icinde bir fikrim yok pek begenmedin yani.... bu iste beni yorumsuz bırakan islerden biri. bu kadar yazip isine bir yorum yapamamak beni bunaltti umarim seni bunaltmaz :)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
brosür tebrik bir arada hakkaten fikr-i zarar bisey tebrigin brosüre kattigi bisey yok ama brosür tebrigi ciddiyetsiz bir duruma getirmis. ikisini bir arada düsünemedim yani belki daha önce hiç böyle bir tebrik almadigimdan olsa gerek, ama gereksiz ve sacma gözüktü. birinden birini aradan cikarmak gibi. tebrik cok özel insanlara da gönderilir. bu noktada böyle bir is çokta hos olmaz. muhtemelen bu senle digilde müsterinle ilgili bir hadise. senle ilgili olan kisma gelirsek emek vermissin eline saglik. daha iyisi olabilir. ama bana sorarsan daha iyisi nasil olabilir valla onun icinde bir fikrim yok pek begenmedin yani.... bu iste beni yorumsuz bırakan islerden biri. bu kadar yazip isine bir yorum yapamamak beni bunaltti umarim seni bunaltmaz :)

neden bu kadar yazdın anlamış değilim ama güldüm sonunu okuyunca demek istediğin vasat bi iş sanırım ama bence öyle değil çok mantıklı hem reklam hemde tebrik yapılıyor bu çalışmada katlanınca üzerine adres için sticker bölümüde var zarf maliyetinden de kaçılmakta aynı zamanda sen sadece çok özel insanlarınmı bayramını kutluyorsun evet sonuçta müşteri istedi ama mantıklı bencede ve bu tarz çalışmalarıda yıllardır yapar firmalar bu kadar abartmanı anlayamadım fikr-i zarar falan şaşırttın beni doğrusu

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden bu kadar yazdın anlamış değilim ama güldüm sonunu okuyunca demek istediğin vasat bi iş sanırım ama bence öyle değil çok mantıklı hem reklam hemde tebrik yapılıyor bu çalışmada katlanınca üzerine adres için sticker bölümüde var zarf maliyetinden de kaçılmakta aynı zamanda sen sadece çok özel insanlarınmı bayramını kutluyorsun evet sonuçta müşteri istedi ama mantıklı bencede ve bu tarz çalışmalarıda yıllardır yapar firmalar bu kadar abartmanı anlayamadım fikr-i zarar falan şaşırttın beni doğrusu

buda benim fikrim bence olmamis, sana göre olmuş bi baskasına göre belki daha baska.... çok seslilik yani bende senin beni anlamamani anlamadim...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
buda benim fikrim bence olmamis, sana göre olmuş bi baskasına göre belki daha baska.... çok seslilik yani bende senin beni anlamamani anlamadim...

olmamış olabilir beğenmeyebilirsin saygı duyarım fakat bunları açıklamalısın nerede ne var nerede hata var bunları belirtmelisin ki sitemiz amacına ulaşsın yinede zaman ayırdığın için teşekkür ederim

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
olmamış olabilir beğenmeyebilirsin saygı duyarım fakat bunları açıklamalısın nerede ne var nerede hata var bunları belirtmelisin ki sitemiz amacına ulaşsın yinede zaman ayırdığın için teşekkür ederim

evet isi begenmedim. dilim döndügüncede neden begenmedigimi aciklamaya calistim zaten. yazdigim yorumlara söyle bir göz atarsan amacimin bagciyi dövmek degil üzüm yemek oldugunu anlarsin. birçok insan gibi benimde amacim bi site araciligi ile kendimi bir nebze olsun gelistirmek ve mümkünse birilerine bir seyler katabilmek. bunun icin yorumlarim zaten genel olarak yapici kimseyi kirmadan bana göre bir hatasi varsa söylüyorum. ama senin bu isin ilk mesajimda da belirttigim gibi beni yorumsuz birakan bir is vasat bir is yani, bana göre bu isin üzerinde yapacagin ufak oynamalar bu isi daha güzel bir hale getirmez. bu anlamda at bu isi çöpe yeni bir tasarim yap diyemiyecegime göre bisey söylememek en iyisi, üç is bir arada olmasaydi isine yorum bile yazmayacaktim. bu senin isinin yorumu hak etmediginden diil. benim yorumumla isine bisey katamayacagindan dolayi, yani bir eksiklik varsa bende var. sen neden bu kadar alinganlik gösterdin onu bilmiyorum. sana ait daha önceki islerine yorum yazmisin galiba bu begenmedigim ilk isin ve onun sonucunda da sana böyle bi msj yazmak zorunda kalmisin olumsuz elestirileri kaldiramiyo digiliz insallah, kolay gelsin

(söylemeden edemicem.... aslinda 2 gün önce koydugun bir is 129 bakilma sayisina erisip sadece 5 yorum almissa bu yorumlardan 2 sana 3 ü bana aitse buda sana bisey anlatmali diye düsünüyorum)