Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

*.org uzantılı site için fiyat yardımı

ebril

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bi müşteriye bu bi vakıf sitesi olacak ve her gün güncelleme olacak... işte her gün yeni yazılar falan... fakat bunun için fiyat konusunda endişeliyim. ne önerirsiniz. site olarak ve ayrıca her gün güncelleme fiyatı olarak. bu güncelleme fiyatı hakkında pek bi bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim.... tşk...

Benzer konular

hakanonline

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hakanonline.net
45 TL .org site içinde sana bi fiyat veririm... ama güncellemesini ben deil karşı taraf yapar.. Benim yaptığım*********

Moderatör tarafında düzenlendi:

ebril

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hımm pardon.. ben yanlış aksettim sanırım. bunu zaten ben yapıcam. siteyi de güncelleme yi de. ama ben daha önce kimseye güncelleme fiyatı vermedim. güncelleme fiyatlarını bilmiyorum. hani bunun piyasası nedir diye sormuştum. ve bir vakıf sitesi için ne kadar fiyat vermek uygun olur diye sordum. bununla ilgili yardımcı olursanız sevinirmmmm.....

ugurozkan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben bu tarz siteler için eğer günlük güncelleştirmeler benim ajansım tarafından yapılacaksa senelik 1500 $ ücret teklif ediyorum fakat siteye günlük ne kdr güncelleştirme yapılacak ne kadar vaktimizi alacak önemli olan bu birazda ama en aşağı fiyatım budur benim :)

ebril

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu da bi fikir benim için çok teşekkür ediyorum.... arkadaşlar başka fikirleri olan varsa ve paylaşırlarsa çok makbule geçer...

herrrosss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Günde ne kadar zaman alır bence önce onu hesapla ve 30 ile çarpıp aylık fiyat ver. Böylelikle hem fiyat çok görünmez hem de düzenli ödeme alrsın. Bence 300 Tl aylık uygun bi fiyat tabi bu sadece güncelleme için. Siteyi sen bilirsin.