Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kırmızı elma çizim

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
elmak.jpg

Biraz daha durması gerektiği gibi :) mükemmel olmadı elbette, ilk denemlerde mükemmel olamayız, ama gerçekten çok güzel çizimler sizi bekliyor bence emin olun.Ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim daha çok çok acemiyim bugün başladım:wink: daha ilerleyecek
çalışmak çalışmak çalışmak

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Domates-kiraz-elma...

Bu ikisinden kiraz ve elmanın kendine has desenli bir dokusu vardır...Domates ise desensizdir genelde.

Sizin yaptığınız "ELMA" dokusuz olduğu için domatese benzemiş,aynı zamanda basık olduu içinde kiraz ve yine domates çağrışımıda yapıyor ancak dokulandırma şart.

Doğadaki bütün kırmızı elmaların benekli bir yapıya benzer dokusu vardır. Yaprak ,sap vs gibi detaylara gerek kalmadan dokulandırma yaparsanız zaten elma olduğu apaçık olacaktır...Diğer türlü nekadar uğraşırsanız uğraşın ELMA sıfatına erişemeyecektir...

Domates-Elma-Kiraz ve sizin çalışmanızın olduğu bir görsel yüklüyorum...Dikkatli incelerseniz kasttettiğim şey netleşecektir.Aradaki farklar barizdir.Uygulamadan önce iyi bir gözlemci olmanız gerekiyor...İyi çalışmalar dilerim.

43885027.jpg

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşşekkür ederim haklısınız farkındayım sadece nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum zamanla öğrendikçe tamamlanacak freehandden destek almak istemiyorum sadece illustratörden çizmek istiyorum

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Arkadaşların söylediği gibi ilk önce gözlemleyin,dokusunu,şeklini daha sonra çizdiğiniz nesneyi özelliğine göre işleyin ayrıntılarıyla,emeğinize sağlık daha detaylı ve güzel çalışmalar görmek dileği ile kolay gelsin.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
sabahtan bu yana çalışman baya ilerleme kayt etmiş ama:)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Evet gerçekten bir gelişme var; inat edip üstüne giderse eminim gerçek bir elma çıkacak ortaya ve biz onu ısırıp yemek isteyeceğiz... o denli iştah açıcı olacak. :D

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
hay allahım çok güldüm süründürmüşler kızı =).. memnuniyetsizler ya yine sabırla yapmış hepsini =)) ... başlangıca göre çok daha iyi bir hal almış ama ellerinize sağlık :rofl:

se.seyma

🌱Yeni Üye🌱
illüstratörden mesh tool aracıyla mı yaptınız? biraz onun üzerinde dursanız daha güzel çalışmalar çıkaracağınızdan eminim

semadedim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok teşekkür ederim desteğiniz ve yardımlarınız için photoshop yada freehandde çizim yapmakta sıkıntım yok ama ben sadece illustratörde bitirmek istiyorum henüz kullanmayıda bilmiyorum sadece programların birbirine benzemesinden deneme yanılma yöntemi ile çiziyorum yeni bir çizime başlıcam inşallah bişeyler çıkar onuda siteye yüklerim