Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hangi Logo ?

medesan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.realmedya.com
S.A. Arkadaşlar haber sitesi için logo tasarlamaya çalışıyorum şu ana kadar aşağıdaki logoları yaptım ama henüz istediğimi elde edemedim logolarla alakalı olarak fikir ve yorumlarınızı bekliyorum ayrıca sizdende konuyla alakalı örnek logolar bekliyorum...

logo_00.gif

logo_01.gif

logo_02.gif

logo_03.gif

logo_04.gif

logo_05.gif

logo_06.gif

logo_07.gif

logo_08.gif

logo_09.gif

logo_10.gif

Son düzenleme:

Benzer konular

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence alttan 6. yani şu arkada yuvarlak olan iyi durmuş.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Fazla bir şey söylemek istemiyorum ama renkler uyumsuz geliyor. Renk uyumlarına biraz daha dikkat etmenizi öneririm. Bir de esinlenme dışında bire bir benzeyen şekiller kullanmışsınız.Buda sizin sitenizin çizgisini bence kötü belirler.

medesan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.realmedya.com
doğru söylüyorsunuz ama keşke birazda fikir verseniz çok faydalı olacağına eminim

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
doğru söylüyorsunuz ama keşke birazda fikir verseniz çok faydalı olacağına eminim

Fikir derken? Zaten yukarıda yaptığım yorumlar nelerin üzerine gideceğiniz hakkında bir bilgidir. Ama siz bana şunu diyorsanız: Yukarıdan aşşağıya bir çizgi çiz. Onu harflerle ortala... vb... Kusura bakmayın. Sizin istediğiniz tamamiyle işin en zor kısmı zaten. :) Yoksa bir program kullanarak iki harfi yan yana getirmekten kolay ne var?

medesan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.realmedya.com
Fikir derken? Zaten yukarıda yaptığım yorumlar nelerin üzerine gideceğiniz hakkında bir bilgidir. Ama siz bana şunu diyorsanız: Yukarıdan aşşağıya bir çizgi çiz. Onu harflerle ortala... vb... Kusura bakmayın. Sizin istediğiniz tamamiyle işin en zor kısmı zaten. :) Yoksa bir program kullanarak iki harfi yan yana getirmekten kolay ne var?

Ben fikir derken dikkat çektiğiniz renk uyumsuzluğunu kast etmiştim.

Bu konuda size hak veriyorum aceba hangi renkleri kullansam ? ne önerirsiniz demek istemiştim...

Sizden yukarıdan aşşağıya bir çizgi çizmenizi onu harflerle ortalamanızı istemedim

frp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hangi renkleri kullansam sorusundan ziyade, habercilikte kullanılan renk, logo ve font uyumu gibi seylere dıkkad edebilirsin..yani yaptıgın seylere musteri buyuk ıhtımalle basit deyip cıkacak işin içinden sende kafanı duvarlara vuracaksın..kafa yerine logoda vurucu olmaya calış cunku haber konusunu işliyosun, ne kadar sade ve sıcak bi kombine yaratırsan o kadr etkili olur..yani kısacası basit düşünme ama vuruculugu, sertligi, önemi basite indirge..

nvn

🌱Yeni Üye🌱
sondan ıkıncısını haber yazısınıda kırmızı yaz bence

fatihtemel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fatihtemel.com
bence hangi renkleri kullansam sorusundan ziyade, habercilikte kullanılan renk, logo ve font uyumu gibi seylere dıkkad edebilirsin..yani yaptıgın seylere musteri buyuk ıhtımalle basit deyip cıkacak işin içinden sende kafanı duvarlara vuracaksın..kafa yerine logoda vurucu olmaya calış cunku haber konusunu işliyosun, ne kadar sade ve sıcak bi kombine yaratırsan o kadr etkili olur..yani kısacası basit düşünme ama vuruculugu, sertligi, önemi basite indirge..
bence kesinlikle haklısın..

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
üstten 5 ve 6. logolar dan bişeyler çıkabilir ama ben 5. logoya yoğunlaş derim...başarılar

lineal

🌱Yeni Üye🌱
bence 2.si süper olmuş yoruma gerek yok ilk bakışta en orijinal görünen bu

teleporter

🌱Yeni Üye🌱
bende 2.tasarımı beğendim.Ama renk uyumuna dikkat etmelisin + daha sade bi font seçersen daha etkili olacaktır. Umarım yapıcı bir eleştiri olmuştur

diamond

🌱Yeni Üye🌱
huseyın

slm bence hepsı guzel ama 5
daha dıkkat cekıcı ve uyumlu

erkan01

🌱Yeni Üye🌱
bence de 6. cı güzel ama biraz daha işle bence çok güzel olacak, renkler biraz daha yumuşal olabilir

prestij1987

🌱Yeni Üye🌱
bence real yeşil olmalı gerçek olduğunu gostermesi için benim goruşum