Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fotoğraf-Vector-Psd Arşivlerin Siteleri

Benzer konular Forum Tarih
eharmanli Vektörel 10 2K

Benzer konular

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben teşşekkür ederim hiç önemli değil ...

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok teşekkürler.çok güzel bir paylaşım...

ÖZK.EKR

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşım için çok teşekkürler.,:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler.

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben teşekkür ederim arkadaşlar

Fakat bu siteleri paylaştığım için bana kötü rep puanı veren arkadaşlar oldu onları buradan kınıyorum ve onlara söyleyecek söz bulamıyorum acaba bildiklerinin saklanmasından mı yanalar ne ...

parantez

♾️Grafik Gurusu♾️
çok çok teşekkür ederim kardeş. eline sağlık.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
warez site isminden dolayı

ben teşekkür ederim arkadaşlar

Fakat bu siteleri paylaştığım için bana kötü rep puanı veren arkadaşlar oldu onları buradan kınıyorum ve onlara söyleyecek söz bulamıyorum acaba bildiklerinin saklanmasından mı yanalar ne ...

olumsuz puan verilmiştir büyük ihtimal bizde biliyoruz site ismi vermeyi ama bildiğim kadarı ile forumda warez site ismi vermek yasak ayrıca kimse burada ticari kaygı gütmüyor ben her ay 50 tl internet parası ve her ay netloada ve rapide para ödüyorum ve karşılıksız paylaşıyorum ne gibi bir beklentisi olur paylaşımların anlamıyorum puansa puan kimseye para kazandırmıyor düşüncen yanlış bence ayrıca forum kuralı 26:Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası Türkçe veya İngilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.

Son düzenleme:

narabi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olumsuz puan verilmiştir büyük ihtimal bizde biliyoruz site ismi vermeyi ama bildiğim kadarı ile forumda warez site ismi vermek yasak ayrıca kimse burada ticari kaygı gütmüyor ben her ay 50 tl internet parası ve her ay netloada ve rapide para ödüyorum ve karşılıksız paylaşıyorum ne gibi bir beklentisi olur paylaşımların anlamıyorum puansa puan kimseye para kazandırmıyor düşüncen yanlış bence ayrıca forum kuralı 26:tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası türkçe veya ingilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.

neden dünyadan geri kalalım tüm dünya kullanıyor warez siteleri bakın youtube de engellendi milletimiz cahil kalmasın ilerlesin bu engeller kalksın artık ...