Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
saol deniz iyim sen nasılsın diyecemde ağızın kulaklarına varmış bile :D:D
sabah sabah saat saymaya başlamışsın :D
arkandan sumu döksem kınamı yaksam diye düşünüyorum :nerd:

kına tavsiye ederim, önce kına halayı çekilecek :D... demek arkamdan bunları yapacaksın :emo1:
su dökersen çabuk gelirim ona göre :D

buraları sabah sabah güzel oluyor öğlen ve sonrası vıcık vıcık, bana pek bi keyifsiz geliyor.

sonuncuyum güneydın herkeze

günaydnı ahmet hoşgeldin.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
kına tavsiye ederim, önce kına halayı çekilecek :D... demek arkamdan bunları yapacaksın :emo1:

buraları sabah sabah güzel oluyor öğlen ve sonrası vıcık vıcık, bana pek bi keyifsiz geliyor.

ben arkandan kına yakıcam :D oley be gitti dicem ama buralardada tek kalacakmışsım gibi geliyor ondan ben sana su dökeyim ama sende hemen gell :D:D:D

bazısına görede sabah sıkıcı ve bunaltıcı oluyordur... Kişiler kişiler kişiler...
Neyse tatlılığı bozmayayım öğlen yemeğinde pizzamı yesek ? :D

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅

günaydnı ahmet hoşgeldin.

saol cem hadi az kaldı gözün aydın

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben arkandan kına yakıcam :D oley be gitti dicem ama buralardada tek kalacakmışsım gibi geliyor ondan ben sana su dökeyim ama sende hemen gell :D:D:D

bazısına görede sabah sıkıcı ve bunaltıcı oluyordur... Kişiler kişiler kişiler...

boswer denizcem giderse gitsin ben varım :D bende ögle yemeginde suşi düşünüyorum ne dersin:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆

aslında acaip abur cubur meraklısıyım. pizza konusunda iştahımı kabarttın. dilimi kaldırdığımda ana parçadan dumanlar içinde ayrılışını hayal ettim şimdi. ooooofff beeeeeeeee :rofl:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
aslında acaip abur cubur meraklısıyım. pizza konusunda iştahımı kabarttın. dilimi kaldırdığımda ana parçadan dumanlar içinde ayrılışını hayal ettim şimdi. ooooofff beeeeeeeee :rofl:

okadar abartmasan diyorum belki yemeye bilirim... Ama iyi giderdi şimdi kahvaltıdanda bişey anlamadım zaten..

aklıma kötü bir fıkra geldi. Sadece pizzamı 4 parçaya bölünsün 8 parça olursa çok gelir yiyemem :rofl::rofl:
sabah sabah sanki çekilmiyor bu kötü espiriler :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın arkadaşlar.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
okadar abartmasan diyorum belki yemeye bilirim... Ama iyi giderdi şimdi kahvaltıdanda bişey anlamadım zaten..

aklıma kötü bir fıkra geldi. Sadece pizzamı 4 parçaya bölünsün 8 parça olursa çok gelir yiyemem :rofl::rofl:
sabah sabah sanki çekilmiyor bu kötü espiriler :D

:rofl::rofl::rofl: sabah sabah kahkaha attırdın bana.

buna benzer temelin de bir fıkrası var.

Fırına gidip 398 tane ekmek istemiş.
Fırıncı da 400 tane vereyim demi.
Temel kızmı. "Ula" demiş "kim yiyecek o kadar ekmeği" :rofl::rofl::rofl::rofl:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
:rofl::rofl::rofl: sabah sabah kahkaha attırdın bana.

buna benzer temelin de bir fıkrası var.

Fırına gidip 398 tane ekmek istemiş.
Fırıncı da 400 tane vereyim demi.
Temel kızmı. "Ula" demiş "kim yiyecek o kadar ekmeği" :rofl::rofl::rofl::rofl:

tamam tamam günümüz baya bir aydın oldu :D