Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

siteden acil resim istemek ve kolaycılık

H.gerikaya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bişey söylücem önce lütfen yanlış anlamayın bu sitenin amacı zaten biz grafikerlere çeşitli dökümanlarla yardımcı olmak (fazlasıyla oluyorlar) benim kızdığım bir nokta var sitede istediğin kadar döküman ve materyal var(zahmet edip ararsan tabi) işte buna ihtiyacım cok acil şuna ihtiyacım var deniyor bana bu üşengeçlik geliyor hoş bu siteye o anlamda benim henüz bir katkım olmadı ama yinede emeğe saygısızlık geliyor tabi ilk başlarda bende aynı hatayı yaptım fakat siteyi inceleyince gerçekten emeği görünce kendimden utandım açıkçası biliyorum bazı arkadaşlar bana kızacaklar paylaşımsız, bencil diyebilirler fakat durup düşünseler bana hak vericeklerini düşünüyorum . lütfen bu konu ile ilgili önyargısız yorumlarınızı bekliyorum

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
bişey söylücem önce lütfen yanlış anlamayın bu sitenin amacı zaten biz grafikerlere çeşitli dökümanlarla yardımcı olmak (fazlasıyla oluyorlar) benim kızdığım bir nokta var sitede istediğin kadar döküman ve materyal var(zahmet edip ararsan tabi) işte buna ihtiyacım cok acil şuna ihtiyacım var deniyor bana bu üşengeçlik geliyor hoş bu siteye o anlamda benim henüz bir katkım olmadı ama yinede emeğe saygısızlık geliyor tabi ilk başlarda bende aynı hatayı yaptım fakat siteyi inceleyince gerçekten emeği görünce kendimden utandım açıkçası biliyorum bazı arkadaşlar bana kızacaklar paylaşımsız, bencil diyebilirler fakat durup düşünseler bana hak vericeklerini düşünüyorum . lütfen bu konu ile ilgili önyargısız yorumlarınızı bekliyorum

evet sitemizde her türlü materyal mevcut ama maalesef bazı arkadaşlar aramak zahmetine maalesef katlanmıyor emek vere arkadaşlarımız bu drumu daha çok hissediyor maalesef özellikle rapidi free kullanan arkadaşlarımız 10 dakika önce başka bir dosya indirdiğini bilmiyormuş gibi arkasından başka bir dosya indirmeye kalkıyor ve hemen linke ölü diye mesaj yazıyor ama bunu yapmak yerine konuyu bize ihbar etse problem varsa mümkün olan en kısa zamanda yeniliyoruz ki çoğunda problem olmuyor uzun süredir indirilmeyen dosyalar hariç onlardada problem olursayeniden yüklüyoruz bir teşekkür arkadaşlarımızı paylaşıma daha çok teşvik edecektir lütfenform kirliliği yapmamak konulara daha çabuk ulaşmak için ilk önce aramak istediklerinizi ilgili bölüme yazın vektörelse vektör bölümü-fotoğrafsa fotoğraf resim bölümü-fontsa font bölümünde-logo ise logo ve vektörel bölümünde arama yapınız