Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese günaydın.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Valla süperim çok enerjikim bugün:D Avatarlarıma kavuştum kavuşmasınada bu fırından yeni çıktı ama:D:D:rofl::rofl:

Sen nasılsın?:D

Ya işte nasıl olsun :D iyiyim. Senin kadar enerjik olamasam da iyiyim şükür :rofl::rofl:
Bu enerjiyle milyon tane dergi yaparsın artık? :rofl::rofl::D

Herkese günaydın.

Günaydın Mehmet abi hoşgeldin :D

Günaydın arkadaşlar:)

Günaydın hunterboy :)

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Ya işte nasıl olsun :D iyiyim. Senin kadar enerjik olamasam da iyiyim şükür :rofl::rofl:

:rofl::rofl::rofl: Dergiye daha girişmedim:D:D Bugün başlayacağım inşallah:rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
günaydın millet herkese iy ibir hafta dileğiyle :D
umarım herşey gönlünüzce olur :D:D
çok güzel bir başlangıç oldu sabaha kuş sesleri ile uyandım misler gibi bir hava vardı köyümde :D ama iş yerine gelince herşey değişti tadilat var burada:(

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
herkese günaydın arkadaşlar...

Günaydın N.design

:rofl::rofl::rofl: Dergiye daha girişmedim:D:D Bugün başlayacağım inşallah:rofl::rofl:

Eh hadi bakalım hayırlısı :D:D banada takvim yapmaktan gına geldi artık ya :rofl::rofl::D

günaydın millet herkese iy ibir hafta dileğiyle :D
umarım herşey gönlünüzce olur :D:D
çok güzel bir başlangıç oldu sabaha kuş sesleri ile uyandım misler gibi bir hava vardı köyümde :D ama iş yerine gelince herşey değişti tadilat var burada:(

Ya işte malesef köyla şehir hiçbir zaman birbirinin yerini tutamıyor. Siz ona şükredin benim doğru düzgün bir köyüm bile yok :( Günaydın bu arada hoşgeldiniz :)

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
günaydınlar efendim , nasılsınız bakalım

selim abi dün giydim bursaspor formamı çıktım samsun sokaklarına millet nasıl bakıyor var ya görmen lazım :D herkes bu sene şampiyon bursa,king bursa, inşallah şampiyonsunuz kardeşim, bu akşam bizi yenin de şampiyon olun diyen gs liler , şampiyon anadoludan , ertuğrul hoca şampiyon yapacak , yeşil bursaya başarılar diyen çok sayı da kişiyle konuştum abicim :D daha sıcak olmasaydı teksas atkılarımdan da takacaktım ama işte bakma :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
gunaydın sanadaaa

Çok geçmiş olsun Selim üzülme son hafta vereceğiz maçı size TS de Feneri yener

Valla süperim çok enerjikim bugün:D Avatarlarıma kavuştum kavuşmasınada bu fırından yeni çıktı ama:D:D:rofl::rofl:

Sen nasılsın?:D

Günaydın hunterboy ve martin78:)

Günaydın demon.

Hoşbulduk Affan nasılsın?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İyi bakalım güzel :D ya 1000 olmamışsın hala, valla şaşırdım :D arı üye bile olursun diye bekliyordum :rofl:

Yok Affan ne 1000 ne de arı olmaya niyetim var, gerçi 1000 mecbur olacağız ama arı pek niyetim yok, böyle iyiyim ben.