Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Oooofffffff offffffffff.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
of of değilde züğürt ağadaki dede gibi elini kulağına koyman lazım daha iyi olur:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Kulaklar hem büyüdü hem eskidi şlap şlup yapmaktan bi de böyle deneyeyim dedim. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
herkese mutlu hafta sonları :)
arkadaşlar nasılsınız bakalım nerelerdesiniz sizler yahu ben memlekti dolaştım geldim ve hala dolaşmaya devam ediyorum :p:p sizlerede tavsiye ederim ama çok yorucu oluyor :D:D

crazyglad = nasılsın nerelerdesin sende hiç görünmüyorsun bu aralar yoksa yoğun bir iş temposundamısın sende :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
herkese mutlu hafta sonları :)
arkadaşlar nasılsınız bakalım nerelerdesiniz sizler yahu ben memlekti dolaştım geldim ve hala dolaşmaya devam ediyorum :p:p sizlerede tavsiye ederim ama çok yorucu oluyor :D:D

Hoşgeldin art nerelere gittin nerelere gideceksin. :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
son durak antalya sanırsam. :D

yok durmak yok yola devam bizde :D:D şuanda istanbuldayım dün sakaryada idim :D haftaya bi eskişehir yapamayı planlıyorum sonra bi malatya var :D:D tabi son anda planlarda bi değişiklik olmazsa :D:D
sen neler yapıyorsun

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yok durmak yok yola devam bizde :D:D şuanda istanbuldayım dün sakaryada idim :D haftaya bi eskişehir yapamayı planlıyorum sonra bi malatya var :D:D tabi son anda planlarda bi değişiklik olmazsa :D:D
sen neler yapıyorsun

Ne yapayım bugün tatil dönüşü modundayım, yokluğumuzu fark etmedin sanırım. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ne yapayım bugün tatil dönüşü modundayım, yokluğumuzu fark etmedin sanırım. :D

yokluğunu fark edecek zamanım olmadı desem inanırmısın aslında hatırlıyorum senin tadilata girdiğin dönemi :) ama o arada bence çok az girdim malım güzel türkiyemin güzel yollarında dolaşıyordum o sıralar :D:D
ee tatil nasıl geçti _?
mesela ben şuanda istanbulda bi firmada çalışıyorum :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yokluğunu fark edecek zamanım olmadı desem inanırmısın aslında hatırlıyorum senin tadilata girdiğin dönemi :) ama o arada bence çok az girdim malım güzel türkiyemin güzel yollarında dolaşıyordum o sıralar :D:D
ee tatil nasıl geçti _?
mesela ben şuanda istanbulda bi firmada çalışıyorum :D:D

Sadece kafayı boşalttım desem ama bir haftada zar zor boşalttığım kafa sabahtan bu yana neredeyse doldu tatil matil neyime yaaaa. :rofl::rofl::rofl::rofl:

merak etme bende sendenim şu an banda çalışıyorum. (sanırsam :D)