Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çorap etiketi arşivim

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
çocuk

1
ocukerkekorapcopyiu2.jpg

2
ocukkzorapcopyln0.jpg

3
pelenzn7.jpg

bayan

1
bayanorapuq4.jpg

2
bayanorap03xq3.jpg

3
forladiessu1.jpg

erkek

1
badeun8.jpg

2
msfaw7.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
"Baumwolle
Katoeri
Coton
Cotton
Pamuk"
Keşke Pamuk üstte yazılmış olsaydı.
Çalışmalar size mi ait?

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
valla ne yalan söylim senin çalışmalarını takip ediyorm ama bunları senin yapıp yapmadığın konusunda şüphem var beğendim ben senin olup olmadığını allah bilir.ilk 2çalışmada çorapın yarısını yapmışsn çizgi halinde olmasa onlar daha iyiy olrmş 3.dede yan tarafa çorap görseli koymasanda daha güzel olr biraz abartılmış genel olarak hoş.

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
valla ne yalan söylim senin çalışmalarını takip ediyorm ama bunları senin yapıp yapmadığın konusunda şüphem var beğendim ben senin olup olmadığını allah bilir.ilk 2çalışmada çorapın yarısını yapmışsn çizgi halinde olmasa onlar daha iyiy olrmş 3.dede yan tarafa çorap görseli koymasanda daha güzel olr biraz abartılmış genel olarak hoş.

sadeliği herkes seviyor sanırım yaptıklarımın yarısı freehand yarısı photo ben yaptım ama bu ısrar etmem olanları değiştirmez istersende freehand ve psd lerinide atarım :wink:

güzel çalışmalar tebrikler

teşekkürler

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel çalışmalar ama çocuk çorabı için daha renkli tasarımlar yapabilirdin, benim konularımın arasında bi resimde var çocuk çorap tasarımı ona bakabilirsin Saygılar

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
sadeliği herkes seviyor sanırım yaptıklarımın yarısı freehand yarısı photo ben yaptım ama bu ısrar etmem olanları değiştirmez istersende freehand ve psd lerinide atarım :wink:

teşekkürler

hani bir vukuatın varya bu konuda o yüzden insan kolay kolay inanamıyo:)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş ve sade bir çalışma olmuş emeğinize sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş gözüküyor çalışmalar ama çook da iyiiii diyemicem ama kötüde diyem allahı var emegine saglık....

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
"Baumwolle
Katoeri
Coton
Cotton
Pamuk"
Keşke Pamuk üstte yazılmış olsaydı.
Çalışmalar size mi ait?

üzerinden 1 gün geçmiş ama ben yine de yazmak istedim... bu tür çorap etiketleri genellikle yurtdışına gönderildiği için içerik belirli bir sıralamayla yazılıyor... İngilizce, Almanca, Fransızca,............... Türkçe, Rusça gibi... bu nedenle pamuk yazısı sıralama bakımından en üstte yer alamıyor... hatta bazı firmalar buna çok önem veriyor... yanlışlıkla dillerin yerlerini değiştirdiğiniz anda uyarı bile alıyorsunuz...

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
üzerinden 1 gün geçmiş ama ben yine de yazmak istedim... bu tür çorap etiketleri genellikle yurtdışına gönderildiği için içerik belirli bir sıralamayla yazılıyor... İngilizce, Almanca, Fransızca,............... Türkçe, Rusça gibi... bu nedenle pamuk yazısı sıralama bakımından en üstte yer alamıyor... hatta bazı firmalar buna çok önem veriyor... yanlışlıkla dillerin yerlerini değiştirdiğiniz anda uyarı bile alıyorsunuz...

Aynı şey aklıma gelmedi değil ama "Ürünün zarar görmemesi için..." uyarısının sadece Türkçe olarak yazılması belirttiğim uyarıyı yapma mecburiyeti hissettirdi. :)