Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Canlı modelden bir kaç desen ,imgesel

EdaLım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lise 1 de ve 2 de böle çizim yapmaktan gına gelmişti ama şimdi ah nerde o günler diyo insan çizim yapmayalı uzun zaman oldu bu işte pratik çok önemli çizimi kötü olan biri bile sürekli resim yaparsa geliştirebiliyo benimde güsel kara kalem portre çalışmalarım vardı ama dahıttım hepsini keşke ayırsaydım burda sizlerle paylaşırdım çizimlerin çok güsel arkadaşım başarılarının devamı dileği ile ...

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
imgesellerin çok ii çok beğendim ha gayret biraz daha olacak bence

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
abi ne diyebılırımkı elleri,ne sağlık ....

gizem hayali

🌱Yeni Üye🌱
slm desenleriniz çok güzel.bende resim bölümüne hazırlanıyorum umarım kazanırım hoşçakalın

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler artık daha iyileri war onları koycak zaman bulamıyorum sınavlar yaklaştı herkese sınavlarda başarılar...

nilay_vvitch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben bişi merak ettim çizimlerin çok hoş ve çok güsel duruo bunu nası başardın yani ben çizerken elim alıştığı için genelde kesik atıorum çizgileri güzel durmuo bu yüzdednde!!??

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
biraz basit ve sıradan bir cvp olucak ama çalışarak yani üzerinde 7 gün 24 saat rüyalrında bile çizdiklerini düşünerek ve yapılmış desen incelemesi seni başarılarılara götürür ama unutma desen nankördür çizmeyi bıraktığın herdakika elin soğur bol çizigi çalış ve çevrenden kopma incele bu yeterli ..teşekkürler

ltxim

🌱Yeni Üye🌱
cok basarılı eline sağlık.formları geometrik görebilmen cok iyi

Ladislas

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ladislas.deviantart.com
çalışmalarınız gayet iyi hatta kukla kompozisyonuna benzer bir soru gelmişti bu yıl mimar sinanın sınavında.canlı model çizimleri oranı ve aksları gayet başarılı ama hareket konusunda daha iyi çalışmalar olabilir diye düşünüyorum ben imgeselde hareket vermek çok zordur modellenmiş hareket olur genelde bende yapamıyorum o dağallığı yakalayamıyorum imgesel hareket kompozisyonlarında daha çok anatomi daha çok hareket çalışması bu konuyu çözüyor denedim bizaat başarılar dilerim

terapiZEZE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık başarılı çizimler devamı gelri umarım

ewrex

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler aslında bunlar geçn sene kasım aralık ve ocak şubat ayına ayit mayısa kadr olanlarda canlı modelden imgesel desen olarak konularda var fakat mayıstan ağustosa olan çizimlerimin bir türlü fotoğraflarını çekmedim çektiğimde paylaşıcam...

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Çizgi tarzın çok güzel...bununla beraber imgesel çalışmarda araştırma çizgileri deseni rahatlatmış ve bütün etkisini göstermiş_Canlı model çalışmalarında genel karekter ve oran-orantı çok iyi başarılar dlrm

alone_34

🌱Yeni Üye🌱
arkadışım eline koluna sağlık...

ama benim senden bir isteğim olcak bana bu cizimleri öğretcek bi kitap yada sen öğretde bilirmisin güzel sanatların yetenek sınavına gircemde xD

teşekurler

iyi forumlar

abi eğer yardım edersin rusvet gibi olmasın ama içimden gelerek +50,000 rep

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok güzel çizimler böyle devam et bence

sniper23

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel çalışmalar.Eline koluna sağlık.Bu yeteneğini kullanmalısın bence.Süper para kazanırsın.