Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mardin Yöresel Yemekleri Kataloğu

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba ,

aslında hiç aklımdan geçmemişti yakın akrabamın "mardin yöresel yemekleri" ödevi üzerine katalog tarzında bir çalışma yapmam gerekiyordu ödevini yaptıktan sonra bir de katalog çalışması yapmak istedim.

çalışmanın tamamı corel draw x4 ile yapildi.
Ben bir grafiker, reklamcı filan değilim sadece 3 aylık grafik bilgimle corel draw adob photoshop da reklam /grafik çalışmaları yapan lise 2 öğrencisiyim lütfen yorumlarınızı ona göre yazınız ayrıca çalışmaların orjinal renkleri çıkmadı.

teşekkürler.

kapak tasarımı
kapaktasarimirf6.jpg

-

54036747zf3.jpg

-

68723114qx7.jpg

regard,

bu arada arkadaşlar çalışmayı export ettiğimde RGB olarak kayıt ediyorum renkler gidiyor aslında renkler çok canlıydı ne yapabilirim bilginiz var mı acaba

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
lise 2 öğrencisisin, 3 aylık bilginle bu çalışmaları yapmışsın... Seni kutluyorum... tabiki büyük hatalar var ama şimdi bunları saymayacağım. Önemli olan daha şimdiden kavradığın bazı temel ilkeler var. Biraz daha incele tipografiye dikkat et ve kullandığın görselleri gölgeleme.. şimdilik bu kadar. Emeğine sağlık.

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerli yorumunuz için teşekkürler

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapağın büyük halini veriyorum daha detalı olur sanirim

kapaktasarimiqu3.jpg

tasarım hakkında başka düşüncesi olan arkadaş yok mu acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benim naçizane görüşüm şu;Kapk üzerinde biraz daha çalışırsan iyi olur.bi de resimlerdeki transparanları kaldır sade resim dursun.bence daha hoş görünür.Eline emeğine sağlık

color

🏅Acemi Tasarımcı🏅
değerli yorumunz için teşekkürler nihatbaysal

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
bende kutluyorm seni lise 2de ben bunuda yapamazdm.öncelikle kapak fazla sade olmuş daha estetik yapabilrsn.iç kısımlarda çok fazla graident vermişsn çalışmalara görseller geri planda kalmış bence graidente hiç gerek yok tebrikler.

mkmiktat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.etiketgroup.com
kapakla ilgili bir önerim olabilir mi
mardini biliyorum gece ve gündüz görünümlerinden bir kompozisyon oluşturulabilirdi
diğer arkadaşların dediği gibi transparan renkler kullanmamalısın özelliklede corelde geçişlere dikkat etmelisin

daha iyisini bulana kadar başarılar

TEKİNCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım iyi düşünülmüş bir proje. Ben derimki; kapak ve iç mizampaş iyi,fakat resimler çok soluk.tebrik ederim.

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yemeklerin ön planda tutman lazımdı görüntü olarak resimler kaliteli değil

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Lise 2 öğrencisi olarak bakarsam işlerine oldukça başarılı. Ama tabii hatalar mevcut. Ben olsam iç sayfalarda yemeklerin üzerindeki renkleri atıp sadece yemek resimlerini bıraksan daha hoş olacak. Birde yazılar sol tarafa çok yakın olmuş onları biraz daha sağa çekersen kesim için sorun yaratmayacak hale gelir. Birazda yazıların puntolarıyla oynamak gerek. Yani üzerine biraz daha çalışmalısın. Eline sağlık

aysom00

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tebrikler lise 2'de aklına iyi fikirler gelmiş ve uygulamaya dökebilmişsin
renklerdirmeleri kaldırabilirsin
daha sade olur ve fotoğraflar ön plana geçer
kolay gelsin