Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sertifikada İyi Bir GRAFİK/WEB TASARIM Kursu Arıyorum

gurella

🌱Yeni Üye🌱
İstanbulda hakikaten aklı başında eğitim vere, kursu bitirdiğimizde birşeyler yapıp sektörde iş bulabileceğimiz bir kurs tavsiye edebilir misiniz? alternatifler söylebilir misiniz?

Benzer konular

kalendera

🌱Yeni Üye🌱
İstanbulda hakikaten aklı başında eğitim vere, kursu bitirdiğimizde birşeyler yapıp sektörde iş bulabileceğimiz bir kurs tavsiye edebilir misiniz? alternatifler söylebilir misiniz?

arkadaşım sana bilişim eğitim merkezini tavsiye ederim. kuzenim burdan sertifika aldı. 2 senelik grafik bölümü mezunuydu ama yetersiz olduğunu söylüyordu. sonra bu kursu buldu işte. anlattığına göre çok memnunmuş öğretme garanttili ve şimdi çocuk photoshopta usta :)

iyibiriyim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben de bilişim eğitim merkezini duymuştum. microsoft ile beraber çalışıyorlar. bir bakmanızda en azından gidip konuşmanızda fayda olacağına inanıyorum. arkadaşlarım anlatmıştı bana da öğretme garantisi veriyorlarmış. aynı kuru ücretsiz tekrarlayabiliyorsunuz aksi halde.

pcmanyagi

🌱Yeni Üye🌱
Ben de bilişim eğitim merkezini duymuştum. microsoft ile beraber çalışıyorlar. bir bakmanızda en azından gidip konuşmanızda fayda olacağına inanıyorum. arkadaşlarım anlatmıştı bana da öğretme garantisi veriyorlarmış. aynı kuru ücretsiz tekrarlayabiliyorsunuz aksi halde.

Bilişim eğitim merkezini duydum ama araştırıyordum ben de kararsızdım.Ama sanırım artık kararımı verdim.Bu ayrıntıyı bilmiyodum.Aynı kuru tekrarlama harika bir şeymiş :) Teşekkürler.

Glock

🌱Yeni Üye🌱
ben Vektörel Bilişim'in Web Tasarım & Programlama sertifikasını aldım gerçekten çok faydasını gördüm şuan çok güzel bir işim var tavsiye ederim iyi forumlar