Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir kadın çizebilmek

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar güzel bir kadın çizmeye çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum.
birgenkzwo3.jpg

Benzer konular

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar yorumlarınız benim için değerlidir...

jokermen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel olmuş fakat yüz çok dolgun biraz daha zayıflatırsan güzel duracak gibi görünüyor....

Aslimm

🌱Yeni Üye🌱
bence gayet başarılı..ama gözleri o kadar belirginki burnu biraz daha belirtileblirdi diye düşünüyorum

emeğe saygı...

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim arkadaşlar değerli yorumlarınız için.

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Umarım kızmasınız

karakalemden hiç anlamam ama bence başarısız bir çalışma olmuş.Yüzde orantı yok. Bir hastalık geçirmiş kızı andırıyor. Gözler çok patlak olmuş. Dudak arap dudağı gibi olmuş. Burun fındık gibi olmuş. kaşları takma kaş gibi olmuş. Saçları süpürge gibi oolmuş.Ben beğenmedim. Ama kızmak yok bu benim şahsi görüşüm yanılıyorda olabilirim.

Ama resmin en büyük güzelliği emek. Emeğine sağlık...

deryakrcp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Umarım kızmasınız

karakalemden hiç anlamam ama bence başarısız bir çalışma olmuş.Yüzde orantı yok. Bir hastalık geçirmiş kızı andırıyor. Gözler çok patlak olmuş. Dudak arap dudağı gibi olmuş. Burun fındık gibi olmuş. kaşları takma kaş gibi olmuş. Saçları süpürge gibi oolmuş.Ben beğenmedim. Ama kızmak yok bu benim şahsi görüşüm yanılıyorda olabilirim.

Ama resmin en büyük güzelliği emek. Emeğine sağlık...

Tabiki kızmıyorum. Olumlu düşünceler insanın merakını, isteğini tetikler fakat olumsuz düşüncelerde bir o kadar yararlıdır kişiye, hataları görür,düzeltir ve başarıya ulaşmaya yardımcı olur. Teşekkür ederim eleştiriniz için.

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
orantısız..düzlemler kaymış..Yani büyük bir bedensel engeli yoksa modelinizin..Çok çalışmalısınız..

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
acaba güzel bi kadını karşına alıp bakarak mı çizdin yoksa hayal ederekmi çizdin bence bu değerlendirmenin boyutunu değiştirir..eğer yeni başladıysan güzel kadından ziyade objeler alıp birebir bakarak çizmen daha iyi olur bence...emeğine sağlık..

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
yeni başladıysan desen çizmeye bire bir insan portresini yapmaya çalışsaydın ama gene iyi:):)