Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Örnek çalışma-yardım

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar evde kendi çabalarımla tasarım çalışıyorum arada kafamdan uydurdugum firmalara broşür falan yapıyorum dershane için yaptım kötü olan yerler değişmesi gereken yerleri söylerseniz sevinirim :) hiç yoktan örnek çalışmalarım güzel olana kadar uğraşım pek beğenmiyorum ama yinede sizden yardım almak için koyayım :)

idealaa9.jpg

Benzer konular

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
üniversite isimlerini yazma, dağ görünmü vermek istemişsin güzel verememişsin üzerinde çalış,ideealleriniz diye başlayan yazı uyum sağlamamış.amatörce olduğu belli ama profesyonel olmak senin elinde başarılar..

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
slogan bulamıyorum yaa :(
biraz daha değiştim ama

idealtz3.jpg

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ismlerini yazdığın üniversitelerin rsimlerinden oluşan bi kolaj hazırlyıp arka plan onu koy bence sonra öğrenci resmi veyazılar ayrıa yazı fontlarını dğiştir ve tırnaklı fonlar tercih etme bence bu taarımın üzerinde oyna bayya

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evde kendi çabalarınla yaptıgın calışma piyasadaki 1 cok grafikerlerin işlerinden daha iyi ellerine saglık..

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
evde kendi çabalarınla yaptıgın calışma piyasadaki 1 cok grafikerlerin işlerinden daha iyi ellerine saglık..

çok teşekkür ederim abi acemiyim öle evde öğrenmeye çalışıyorum ama yinede burdaki çalışmaları gördükçe benim yaptıklarıma fazlasıyla utanıyorum...henuz yeniyim ama bi kaç yıl sonra bende iyi bi grafiker olcam inş

kiwanch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kivancpehlivan.com
benim fikrim hiç bir üniversitenin adı yada resmi olmamalı bir dershanenin kitap kapağında ist.üni. resminide bence kaldırmalısın , bu benim görüşüm tabiki.

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok teşekkür ederim abi acemiyim öle evde öğrenmeye çalışıyorum ama yinede burdaki çalışmaları gördükçe benim yaptıklarıma fazlasıyla utanıyorum...henuz yeniyim ama bi kaç yıl sonra bende iyi bi grafiker olcam inş

ben çalışmalarına güveniyorum bizde elimizden geleni yaparız burda abilerin ablaların war en kısa zamanda senide grafikerle rordusuna katarız insallah..
en kötü ressam 1000 tane hırsızdan iyidir.. en kötü tasarımcıda 1000 tane hırsızdan iyidir. sevgiler...