Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

anket ve form hakkında....

criminal1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
örnekteki anket ve formları nasıl çalıltırabilrim düzenleyip bana gönderebilrmisiniz yada buraya yazabilrim,is,n,z kodları vs yapacğım işleri falan...bu anketi ve formu benim mail adresine göndersin istyorum. örn; formu sale@xxxxxx.com anketi ise anket@xxxxxx.com a gönderecek mesela nasıl yapabilrim? birde clear yada temizle butonunu nasıl yaprım yani kodları nelerdir?
HTML:
https://rapidshare.com/files/120744535/oern.zip.html
teşekürler?

criminal1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
illa vertabanı kullanmka zorundamıyım yada xml alt yapısını kullanmak zorundamıyım bunları göndermek için?şu örnek dosyasındaki kodları kendim yaptığım diğer çalışmalara yada buna nasıl uyarlayabilrim?
Macromedia Flash - Creating forms with UI components in Macromedia Flash MX burada fazla ing bilgim yok ama anladığım kadarıyla burdaki örnekte coldfusion serverlarını kullanmış bende yüklü coldfusion ama nasıl kulalnılcağını bilmyorum zaten kendi host um ve domainim var.nasıl olur? bilenler anlatırsa sevinirim... teşekkürler...

criminal1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yokmu kşmse ilgilenecek birileri ne yapacağımı gerçekten bilmyorum ve mutlaka öğrenmemem lazım. gerçekten çok araştırdım. veritabanı falan hiç bilmiyorum mutlaka kolayı vardır php asp hiç anlamıyorum o yüzden böyle zorlanıyorum..bu işi asc js yada html ile halledemiyormuyuz ama tamamen flash platformunda çalışıyorum htmlde çalışsam bu kadar zorlanmazdım herhalde....desteğinizi bekliyorum teşekkürler...örnek dosya burada
Example document

criminal1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yokmu kşmse ilgilenecek birileri ne yapacağımı gerçekten bilmyorum ve mutlaka öğrenmemem lazım. gerçekten çok araştırdım. veritabanı falan hiç bilmiyorum mutlaka kolayı vardır php asp hiç anlamıyorum o yüzden böyle zorlanıyorum..bu işi asc js yada html ile halledemiyormuyuz ama tamamen flash platformunda çalışıyorum htmlde çalışsam bu kadar zorlanmazdım herhalde....desteğinizi bekliyorum teşekkürler...örnek dosya burada
Example document