Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeni çizimlerim imgesel ve desen

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
çizgilerin cok guzel ama Perspektif... olarak çok büyük hatalar var
gölgelerde iyi ellerine saglık kolay gelsin

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet perspektif hala sorunum elimden geldiğince düzeltmeye çalışıyorum ama bakalım .teşekkürler bu arada

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Evet güzel ama persfektik sorunları var subjek objek calısmalarda neyneye dokunun mesela k umasın hissini alın ten hissi ısıgı iyi ayarlayın ve ilk calıs her zaman ayarlarken en basitinden bi yerde durmanız gerek...

designerplus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kara kalem çalışması alanım değil ancak göze hoş görünüyor.Paylaşım için tşkrlr

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet güzel ama persfektik sorunları var subjek objek calısmalarda neyneye dokunun mesela k umasın hissini alın ten hissi ısıgı iyi ayarlayın ve ilk calıs her zaman ayarlarken en basitinden bi yerde durmanız gerek...

hımm anlamadığım bişi var "en basitinden bir yerd durmanız gerek "derken ? anlayamadım açıklar mısınız ?

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
Anlatırkan acelem vardı kusurabakmazsın inş şimdi profil mi kolay geliyo yoksa baska bi acımı geneldeprofilden cizmeyi isterler cunku fazla detay olmaz yani kol bacak kafa acıları ile ilgili bu yuzden calısmalarında ya nesneyi acına gore ayarla yada kendini nesneye gore ayarla bu dememin nedeni her nesnenşn sabit durmamasından kaynaklanıyor...:)
Anlamadıgın taraflar olursa yeniden duzeltebilirim:):)

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
oran orantı perspektif sorunların var.göze çarpıyo hemen hataların hobi olark mı çizdin özel yetenek sınavınamı hazırlanıyosun

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam bosver sorunu bence cok hos olmus inan renklendirilse muhtesem olur. Ufak tefek sorunlari umarim zamanla asarsin.Basarilar

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepinize tek tek cevap veriyorum:D Agalloch kullanıcı adlı arkadaşıma cevap veriyorum.. sürekli aynı konumdan çizmek istemiyorum mesela cepheden çizmeyi daha çok seviyorum ama bir müddet sonra ona alışıyorum o bakımdan sürekli her çizimde yer farklı açıdan çiziyorum.
sevinc_s kullanıcı adlı arkadaşıma cevabım ise hobi olarak değil özel yetenek sınavına hazırlanıyorum, göze çarpan hatalarım sanırım perspektif oda düzelcek inş:)
st_anger_07 kullanıcı adlı arkdaşımada tesekkür ediyorum:):)

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çizgifilm tadında cok hoş calısmalar var fakat bir cogunda da oran orantı hatarı var ellerine sağlık...