Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

canlı modelden desen çalışmalarım

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
telefonla çektiğim için resimleri biraz bulanık görünüyor olabilir. her türlü yorumlarınızı bekliyorum. :)

photo07dw8.jpg

photo05tu9.jpg

photo04mf8.jpg

photo06vj6.jpg

photo01dt5.jpg

Benzer konular

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güsell çalışmalar paylaşımın için teşekkür ederim..bu çalışmaları yayınlamanızın benim çalışmalarım için büyük önemi ve yararı var tüm çalışmalarınız ve paylaşımlarınız için cok teşekkür ederim...

VitruviuS

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizgilerin hoş ama figürler çok abartılı, kas yapısını, kemik yapısını incelemeye çalışırken abartıya kaçmışsın.. sadece gördüğün çizgileri incelesen daha iyi olur bence.. ama figürlerde bazı yerler hoş olmuş, başarılar, iyi çalışmalar;)

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgilerin hoş ama figürler çok abartılı, kas yapısını, kemik yapısını incelemeye çalışırken abartıya kaçmışsın.. sadece gördüğün çizgileri incelesen daha iyi olur bence.. ama figürlerde bazı yerler hoş olmuş, başarılar, iyi çalışmalar;)

teşekkür ederim yorumların için kemik torbasıydı model :) bide bazı yerler dediğin nereler mesela ;)

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Gerçekden güzel Çalışmalar Arkadaşım.Özel Bir Ders Alıyorumusun Yoksa Kendin mi Öğrendin Bu Kadar Güzel Resim Çizmeyi ?

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bi ressamın atölyesinde çalıştım bi süre cezmi orhan ders aldımda denebilir teşekkür ederim yorumlarınız için.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
telefonla çektiğin için resimleri biraz bulanık görünüyo :) şaka bi yana, tebrikler...

grafikci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgilerin gayet güzell kaslarda biraz problem var gibi ama model böyleyse yapacak bisey yok tabii:)

zaptik

🌱Yeni Üye🌱
KALÇAYA DİKKAT !ABARTIDAN Uzak dur derim :))

melgra

🌱Yeni Üye🌱
gerçekten güzel çalışmalar .Herhalde uzun zamandır çalıyorsun.

Schizophrenia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizgilerindeki rahatlık çok hoş bence ilk gözüme onlar çarptı. tebrikler..

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların çok çok iyi planlar çok süper verilmiş çizgiler gayet lezzetli anatomi çok iyi görülmüş
photo05tu9.jpg

bu çalışmadaki ayak hareketleri ve gördüğün iç planlar çok hoşumma gitti

ALpiy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bi daha bunu vurgulamak istiyorum desen demek ton ve leke demek değildir çizgidir ton ve leke yaparsın ama doğruyu bulduktan sonra ton ve leke gelir önce doğruyu görmemiz lazım

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim bayadır çiziyorum şimdide gazi güzel sanatlar görsel iletişim tasarım bölümünü kazandım :) yorumlarınız için teşekkürler

tuğbasayıköz

🌱Yeni Üye🌱
selam öncelikle ellerine sağlık...
bence çizgilerin güçlü. oran orantıda oturmuş. tek eksik bana göre detaylar zayıf. yani tek olarak el ve ayak çalışmalarını arttırırsan faydası olur bide lütfen sıkılma bazı çizimleri paraken sıkılmışsın gibi yinede çok iiler

MoRuQo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tuğbasayıköz;39942' Alıntı:
selam öncelikle ellerine sağlık...
bence çizgilerin güçlü. oran orantıda oturmuş. tek eksik bana göre detaylar zayıf. yani tek olarak el ve ayak çalışmalarını arttırırsan faydası olur bide lütfen sıkılma bazı çizimleri paraken sıkılmışsın gibi yinede çok iiler

yoo hiç sıkılmadım bu desenler sınava hazırlıktı amaç içini boyamak yada etüt etmek değildi canlı modelden çalışılmış yarım saatlik desenler amaç. anatomi göz ölçüsünü geliştirmekti bundan sonraki desenlerim sınav için olmayacağı için daha sanatsal olucak artık canlı modelden lavi falan çalışıyoruz onlarıda koymak istiyorumda fotolarını çekme fırsatım olmadı daha ben yaptığım işten keyif alıyorm sıkılmak yok ;) sınava girecek arkadaşlarada tavsiyem sınav gibi bakmamaları bu işe sınav kelimesi kaygısı girince işe sanat olmuo kurs deseni oluyo desenler. Ben bunu kırmak istedim ve kırdım artık güzel sanatlar görsel iletişim tasarım öğrencisiyim :D