Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Zuubeyir

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Akko rounded pro font ailesi olan varmı ? :/

yardımcı olur musunuz?

mervec33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu font nedir
76QLYr.jpg

tuuruls

🏅Acemi Tasarımcı🏅
m2RDER.jpg

Buradaki typeface'i bilen var mıdır acaba?

mervec33

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşl
bB90LZ.jpg
ar bu fontu bilen /elinde olan varsa yardımcı olabilirmi teşekkürler

poemlove

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu fontları bir türlü bulamıyorum. Tırnaklı fontların çoğunu denedim. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

01a9c720581317.562edb3d5cd20.JPG

poemlove

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkürler. görselin üstünde orijinali, alt kısmında benim cardo fontu ile yaptığım benzeri var.

başlıklardaki baş harfler dışında her şey uyuyor. baş harfleri tek tek elle düzeltme ihtimalleri var mı? bana daha kolay bir yolu vardır gibi geldi.

p6MgNq.jpg

Fontun Adı cardo
https://yadi.sk/d/AnLRwJEB3T2Tis

Not: resim yüklemelerinde çözünürlük yüksek olursa daha iyi olur :) bu şekilde fontu bulmak zorlaşıyor

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆
rica ederim baş harfler ya otomatik yada elle puntosu büyütülmüş cardo fontu özelliğinde böyle bir şey yok

çok teşekkürler. görselin üstünde orijinali, alt kısmında benim cardo fontu ile yaptığım benzeri var.

başlıklardaki baş harfler dışında her şey uyuyor. baş harfleri tek tek elle düzeltme ihtimalleri var mı? bana daha kolay bir yolu vardır gibi geldi.

p6MgNq.jpg

gency

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba
gotham condensed Türkçe font bulabilirmisiniz. narrow değil ama condensed

gency

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederim ya hayat kurtardı denebilir.

tuuruls

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Clarke, Duke, Bungee, Teko, Neutral, Basetica, Ak Parti Afiş Fontu (Oynanan bir şey ise sıfır hali.), Samgung Sharp Sans, SamsungOne, San Francisco, adidas, Product Sans, GT Walsheim, Journal Sans, Verlag, Anderson Grot., Brothers, FF Magda Clean, JAF Bernina Sans, Reckless, Dic Sans, Xenois Serif, Xenois Sans, Cira Sans, Cira Serif, Wigrum, Flama, LL Circular, Px Grotesk, Amelia, Euclid Flex, Tuner, Telefon, Ano, Ano Stencil, Krana Fat, Soleil, Sole Serif, GT Walsheim, Univers, Auto2 fontlarını arıyordum arkadaşlar. Yardımcı olabilecek var mı?