Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tofaş Şahin Vektör

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tofaş Şahin Vektör

Tofas_Sahin_Work_by_Imperatore34.jpg

Çalışma Tarihi : 15.08.2008
Program : Adobe Illustrator CS2
Kullanılan araç & Özellikler : Tek geçişli gradient

Bu da aracın tanıtım fuarından :p

Tofas-Sahin-Work-04-TXT-Girls-03.jpg

Benzer konular

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle diğer çalışmalarında da olduğu gibi bunda da başarılısın tebrik ederim,ama diyorumki bayanları başka fotolardan davet etmeseydinde kendin çizseydin:)Farklı çizimlerinide görmek isterim.

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Öncelikle diğer çalışmalarında da olduğu gibi bunda da başarılısın tebrik ederim,ama diyorumki bayanları başka fotolardan davet etmeseydinde kendin çizseydin:)Farklı çizimlerinide görmek isterim.

Teşekkür ederim ilknur..

Aslında bayanların gerçek, arabanın da vektör oluşu işin esprisi.. :)

Çok fazla insan portresi yada karakter çalışmam yok açıkçası ama o konuda kendimi geliştirmeyi de düşünüyorum.. Çizdiğim iki tane insan portresi var biri bu sitede mevcut alttaki linkte;

https://www.grafikerler.net/ilk-vektorel-insan-portresi-calismam-t34283.html

Bir de Absürt bir karakter çizimim ve absürt bir hikayesi var burdan bakabilirsin :D
Küçük kardeşin varsa onu uyutmak için gece bu öyküyü masal olarak anlatabilirsin :D Ama sana ''Bu ne biçim hikaye abla yaa?'' diye sorarsa şaşırma tabiki .. :) Altta :

https://www.grafikerler.net/mazotic-bir-mazot-oykusu-t41240.html

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Paylaştığın için teşekkür ederim.Hikayeyi şimdi okursam ben uyurum o yüzden yarına bırakıyorum:)Bence biraz daha insan portresi çalışmalısın,bu konuda da başarılı olacağından eminim.

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
araba çok başarılı ama bayan ve fonun uygulanmasında sorunlar var. zaten bilgilknur'un belirttiği gibi bayan çizimlerinin vektörel olmayışı. foto kullanılmış ama ışık ve bayanların arabaya ve yere düşmeyen gölgeleri ilk göze çarpan. bir de zeminde üç boyut hatası var.

iyi çalışmalar

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
gerçekten başarılı 1 çalışma
bayanlarda 10 numara oturmuş resme
bu kadar olur eline emeğine sağlık kardeş

araba çok başarılı ama bayan ve fonun uygulanmasında sorunlar var. zaten bilgilknur'un belirttiği gibi bayan çizimlerinin vektörel olmayışı. foto kullanılmış ama ışık ve bayanların arabaya ve yere düşmeyen gölgeleri ilk göze çarpan. bir de zeminde üç boyut hatası var.

iyi çalışmalar

Teşekkürler..

Grafittas34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben neden goremıyorum gozukmuyor bende hıc bısey :(