Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yolunuz Açık Olsun diye... Gelişmiş Programlar Öğrenin Aranan Kişi Olun

leventelpen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
leventelpen.co.cc
Hala anlamakmakta ısrar ediyorsunuz
benim tasarımcılara bir lafım yok
(...)
Varsa Tasarımı olan lider bir firmaya adam gibi bir tasarım yapan sunsunda görelim.
(...)
1 haftada süre:)
yine vakit kısıtlı yoksa daha yazıcam:)
Bu arada izmirli grafikerlere sesleniyorum
destek için istanbuldan grafiker çağırıyorlar bilginiz olsun:)
şuan izmirdeyim:)

Tasarımcılara laf söylemeyene bakın:

Farkındaysanız Artık Photoshop,Corel yada Illustrator gibi programları herkes
kullanmaya başlıyor buda çoğu grafikerin maaşını doğrudan etkiliyor
ve değerini düşürüyor...
Şimdi biri çıkıp diyecekki:
-Hayır Önemli Olan Programı Kullanmak Değil O Programla Neler Yapacağındır

ne yazıkki dostum
bu sadece düşük seviyedeki ucuz tasarım yapan grafikerlerin kendini kandırmasından başka birşey değildir.
şimdi biride,
-"Ben Kaliteli Tasarım Yapıyorum" Diyecek
onada cevabım
Eğer Kaliteli Tasarım Yapsaydık, Türkiyedeki Lider Türk Firmaları Çalışmalarını
Yurtdışında Yaptırmazdı

Örneğin: reklam olmasın Arçelik'in logo olayı türk tasarımcılar için utanç verici bir olay:S

bu gerçeği kabullenmeyecek olanlar olacak ama bir kaç yıl çalıştıktan sonra
ne demek istediğimi anlayacaklardır.

değinmek istediğim konu tasarımın değeri değil aslında, eğer pastanın büyük payını yemek istiyorsanız, sevdiğiniz işle para kazanmak istiyosanız
Gelişmiş Grafik Programlarını Öğrenmeye Bakın
(...)

Söylediğim şeyler yalan olsaydı bu sizi sinirlendirmezdi
yorumlarınızdan sinirlenmiş olduğunuz belli:)
ama ben Tasarıma hakaret etmiyorum
:) en azından ben etmiyorum, buyrun bir Türk Tasarım Örneği Bu linkte
(...)

"Ağzından çıkanı kulağı duymuyor" durumu...

Grafik tasarım, her şeyden önce bir "kültür" işidir. Kültürün devamı için son derece önemli bir aracıdır. Yani sadece bir "sanat" dalı değildir. Kültür ise uygarlığın, gelişmiş sosyal çevrelerin varlığı ile gelişebilir. Bulunduğun "sığ" çevreden bir an önce kendini sıyırıp, daha fazla kültür havası soluyacağın bir yerde olmanı diliyorum. O zaman ne dediğimizi anlayacaksın.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Ayrıca programı crackleyecek arkadaş
sen bu programlardan esko packedge i crackle ben en az 1000 dolara senden satın alıcam.

Özeleden yaz sana hesap numaramı vereyim. 1000 doları hesabımda görür görmez, full program crack ve serial olarak sana vereyim:)
Ayrıca neden esko artpro? normal artpro programlarını kullanan senin dediğin maaşları alamazmı? illaki esko mu olacak:)

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Özeleden yaz sana hesap numaramı vereyim. 1000 doları hesabımda görür görmez, full program crack ve serial olarak sana vereyim:)
Ayrıca neden esko artpro? normal artpro programlarını kullanan senin dediğin maaşları alamazmı? illaki esko mu olacak:)

tabiki alabilirler:)
sadece esko değil
ama artpro yu esko satın aldığı için öyle demiştim:)
sadece eskodan örnek vermedim
GMG dot prof gibi örneklerde sundum
demek istediğim bu gibi az bilindik programlar daha çok para kazandırıyor
ama
yaptığım avatar esko ya benziyor diye beni esko görevlisi sanıyorlar beni çok zeki sanıyorlar:)
ben sadece yardımcı olmak istemiştim beni yanlış anladılar:)

bu arada dediğim gibi programın crack i yok ne yazıkki, ben çooook araştırdım
bulduğunuzdan emin olduğumda ben değil bir çok firma elinde binliklerle peşinizde dolaşır:)

Son düzenleme:

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Tasarımcılara laf söylemeyene bakın:

"Ağzından çıkanı kulağı duymuyor" durumu...

Grafik tasarım, her şeyden önce bir "kültür" işidir. Kültürün devamı için son derece önemli bir aracıdır. Yani sadece bir "sanat" dalı değildir. Kültür ise uygarlığın, gelişmiş sosyal çevrelerin varlığı ile gelişebilir. Bulunduğun "sığ" çevreden bir an önce kendini sıyırıp, daha fazla kültür havası soluyacağın bir yerde olmanı diliyorum. O zaman ne dediğimizi anlayacaksın.

hala anlatramıyorum
ozaman şöyle anlatayım ülkemizde iki türlü tasarımcı var
bir yetenekli tasarımcılar
ikincisi türkiyenin çoğunu kapsayan kendini tasarımcı sanan ve para kazanamayan arkadaşlar

bir sürü grafikerim diye 700 tl ye çalışan arkadaş var benim söylediklerim onlara

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
700 tl ye çalışan arkadaşlar

hala anlatramıyorum
ikincisi türkiyenin çoğunu kapsayan kendini tasarımcı sanan ve para kazanamayan arkadaşlar

bir sürü grafikerim diye 700 tl ye çalışan arkadaş var benim söylediklerim onlara

maalesef işsizlikten çalışıyordur yoksa kendileride çalışmak istemez 700 tl ye birgün gelir işsiz kalıpda 500 tl ye çalıştığın zaman o arkadaşlar hak verirsin bu devirde kimse işsiz kalmak istemez fazla havalarda gezme çabuk düşersin çok gördüm ben şöyle grafikerim 3000 tl ile çalışıyorum diyen şimdi 500 tl ye iş bulamıyor onun için arkadaşlarımızı küçük görme birgün sende düşersin oralara

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben hala cevap alamadım.
Tasarımsa tasarım programsa program.
Hala bekliyorum

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
hala anlatramıyorum

Bu programı bu kadar reklam yapıp savunduğuna göre sende orda çalışıyorsun yani kendini tasarımcı sanan adamların başında geliyorsun.
Tasarımcılara lafım yok diyorsunuz ama her cevabınızda tasarımcıları yermektende geri kalmıyorsunuz ayrıca kendini tasarımcı sanan insan yoktur bu işe yeni başlayan hatalar yapabilen kendini geliştirmesi gereken tasarımcı vardır ki bunlar doğaldır kimse süper tasarım yaparak başlamıyor bu işe başlıcaksada şu an burda herkezin kullandığı programlarla başlıyor ve çokta başarılı olabiliyor eğer bu işe yeni başlayan insanlara gerçekten yardım etmek istiyorsanız birkaç tasarım yapın dersler hazırlayında bir çok insana örnek olsun kendini geliştirmesi açısından...mesajlarınızın hiçbiri birbirini tutmuyor savunduğunuz şeyin tam anlamıyla arkasında durmuyorsunuz çünkü ülkemizde ne kadar iyi tasarımcıların olduğunun farkında değilsiniz biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.Sonunu düşünerek açmamışsınız konuyu ama gerçekten cevaplarınız baştan sona doğru okunduğunda bir değişme söz konusu..Ve çok merak ettim ne işle uğraşıyorsunuz aldığınız maaş nedir?

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
maalesef işsizlikten çalışıyordur yoksa kendileride çalışmak istemez 700 tl ye birgün gelir işsiz kalıpda 500 tl ye çalıştığın zaman o arkadaşlar hak verirsin bu devirde kimse işsiz kalmak istemez fazla havalarda gezme çabuk düşersin çok gördüm ben şöyle grafikerim 3000 tl ile çalışıyorum diyen şimdi 500 tl ye iş bulamıyor onun için arkadaşlarımızı küçük görme birgün sende düşersin oralara
işte bende küçük görmek istemiyorum
bu tarz programları öğrenip kendilerini geliştiribilmeleri için bir yol gösterdim
bunu sizde biliyorsunuz türkiyede tasarıma değer verilmiyor

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Bu programı bu kadar reklam yapıp savunduğuna göre sende orda çalışıyorsun yani kendini tasarımcı sanan adamların başında geliyorsun.
Tasarımcılara lafım yok diyorsunuz ama her cevabınızda tasarımcıları yermektende geri kalmıyorsunuz ayrıca kendini tasarımcı sanan insan yoktur bu işe yeni başlayan hatalar yapabilen kendini geliştirmesi gereken tasarımcı vardır ki bunlar doğaldır kimse süper tasarım yaparak başlamıyor bu işe başlıcaksada şu an burda herkezin kullandığı programlarla başlıyor ve çokta başarılı olabiliyor eğer bu işe yeni başlayan insanlara gerçekten yardım etmek istiyorsanız birkaç tasarım yapın dersler hazırlayında bir çok insana örnek olsun kendini geliştirmesi açısından...mesajlarınızın hiçbiri birbirini tutmuyor savunduğunuz şeyin tam anlamıyla arkasında durmuyorsunuz çünkü ülkemizde ne kadar iyi tasarımcıların olduğunun farkında değilsiniz biraz araştırma yapmanızı tavsiye ediyorum.Sonunu düşünerek açmamışsınız konuyu ama gerçekten cevaplarınız baştan sona doğru okunduğunda bir değişme söz konusu..Ve çok merak ettim ne işle uğraşıyorsunuz aldığınız maaş nedir?

Türkiyedeki tasarımcıyım diyen grafikerlerin çoğu az maaşa çalışıyor
bunu tecrübeniz varsa sizde biliyorsunuzdur
ben ağırlıklı olarak reprodüksiyon çalışıyorum
bende kendime grafiker diyordum ama zamanla kendimin tasarımcı değil sadece bilgisayar operatörü olduğumu anladım
Tasarım üzerinde çalışan bir sürü arkadaşım var
ve tasarımlarının karşılığını alamadıklarından şikayetçi durumdalar.
2. Grafikerler net toplantısındada Grafikerim diyen arkdaşlar vardı
ama sorduğumda 1000 tl nin üzerinde tasarım yapan biri bile çıkmamıştı
bu durum çok üzücü...
Ayrıca türkiyede tasarımı kuvetli sayılı kişiler tekel ajanslar var
toplasak 1000 değil
ama Türkiyedeki 5,000,000 grafiker ne yapacak, açmı kalacak
tasarım yeteneği olmadan tasarımcıyız derse herkez
bende tasarımcı olurum ahmette fatmada
ve hepimiz 500 tl ye çalışırız

istediğim eli dijital grafiğe yatkın olanlara yeni bir bakış açısı sağlamak
bu tür gelişmiş programları öğrenip bu şekildede para kazanacaklarını bilmelerini sağlamak

bu konu neden bukadar abartıldı bir bakış açısı neden bukadar sizi rahatsız etti anlamıyorum

yarası olan gocunuyormu acaba nedir?

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Türkiyedeki tasarımcıyım diyen grafikerlerin çoğu az maaşa çalışıyor
bunu tecrübeniz varsa sizde biliyorsunuzdur
ben ağırlıklı olarak reprodüksiyon çalışıyorum
bende kendime grafiker diyordum ama zamanla kendimin tasarımcı değil sadece bilgisayar operatörü olduğumu anladım
Tasarım üzerinde çalışan bir sürü arkadaşım var
ve tasarımlarının karşılığını alamadıklarından şikayetçi durumdalar.
2. Grafikerler net toplantısındada Grafikerim diyen arkdaşlar vardı
ama sorduğumda 1000 tl nin üzerinde tasarım yapan biri bile çıkmamıştı
bu durum çok üzücü...
Ayrıca türkiyede tasarımı kuvetli sayılı kişiler tekel ajanslar var
toplasak 1000 değil
ama Türkiyedeki 5,000,000 grafiker ne yapacak, açmı kalacak
tasarım yeteneği olmadan tasarımcıyız derse herkez
bende tasarımcı olurum ahmette fatmada
ve hepimiz 500 tl ye çalışırız

istediğim eli dijital grafiğe yatkın olanlara yeni bir bakış açısı sağlamak
bu tür gelişmiş programları öğrenip bu şekildede para kazanacaklarını bilmelerini sağlamak

bu konu neden bukadar abartıldı bir bakış açısı neden bukadar sizi rahatsız etti anlamıyorum

yarası olan gocunuyormu acaba nedir?

İlk olarak yaram yok gocunmuyorum bu sizin bakış açınızsa ve rahatça dile getirebiliyorsanız bende şu an aynısını yapıyorum..
Grafik öğrencisiyim ama az da olsa tecrübe edindim çalışıyorum ve etrafımdaki olanların farkındayım az ücretle çalışan daha doğrusu çalışmak zorunda olan insanlarıda biliyorum ve görebiliyorum ama bi insanın az ücretle çalışması onun kendini tasarımcı sanan biri olduğunun göstergesi değildir.
Ben burda ki çoğu kişinin kendini tasarımcı sanan aslında bir şey bilmeyen insanlar olduklarını düşünmüyorum siz grafikerler net toplantısında maaşlarını sorarak bu kanıya vardıysanız bişey diyemicem aldığı paraya göre değil birazda çalışmaları takip ederek karar vermenizi isterdim açıkçası.Bu işte emek önemlidir bu işe emek verenleri ve güzel işler çıkaranları kendini tasarımcı sanan diye değerlendirmeniz ne kötü.
Savunduğunuz şeyi insanları yermeden reklam yapmadan söyleseydiniz inanın böyle tepkiler almayacaktınız..

ibrahim_Esat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.aspmerkezi.com
kusura bakma bak ben 17 yaşındayım 1 sene fotoğrafçıda çalıştım ps bilgim fena değil katalog hazırlamasını filan öğrendim ps de fotocudan çıktım başka bir fotocuya dedim ben biliyorum bu işi diye adam hiç sormadan aldı işe yani seini dediğin programları bilmiyorum sadece ps biliyorum haftalık en az 250 tl maaş alıyorum. demişsin ki herkes ps biliyor artık e kardeşim iyisin de herkesin bildiği ps bilgisi renk değiştiğrme yüzden sivilce alma kimse yüz değiştiremiyor mesela arkaplanı değiğştirdiğinde sırıtıyor ,biz tasarımcılar değiştirdiğinde ise adamlar anlayamıyor bile ondan bizlere tasarımcı diyorlar.

arçalik örnek vermişsin bence gereksiz bir örnek kimin yaptığı neyle yaptığı önemli değil önemli olan işe yaraması .

bir sürü program yazmışsın sen ,ben, o öğrenemedikten sonra kime ne faydası var ki o programalrın.

hayırlı çalışmalar

KRaL_MuRaT

🏅Acemi Tasarımcı🏅
............................

Son düzenleme:

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
hala anlatramıyorum

Gerçekten ne yapıyorsun vede ne yapmaya çalışıyorsun daldan dala atlıyorsun birine cevap vermeden başka bir yerden giriyorsun amacın ne acaba? gerçekten ben gibi burdaki butun arkadaşların merak ettiği bu PROGRAMIN reklamınımı yapıyorsun bu işten bir kazancınmı varda burda üstüne basa basa bu programlar üzerinde konuşuyorsun..
evet yaşın oldukça genç göremedğin belliki çok şey var Türkiye`de çok iyi tasarımcılar mevcut + grafikerlerde şu an krizin getirdikleriyle 2 milyara veya 3 milayara çalışan insanlar 1 milyarı kabul eder duruma geldiler bu kişilerin suçu değil genel bir durum kim ister 3 ken 1 almayı tabikide hiç kimse şu anki şartlar durumlar bunu gerektiriyor.
Ben ofisboy olarak çalıştıgım grafik ajansında ögrendim 1 grafiker arkadaş vardı git gel zamanla kendi kendime bişeyler ögrendim geliştirdim kendimi ve halende devam etmekteyim geliştirmeye herkes birşekilde bir yerden başlıyor grafik tasarım alanında ilerlemeye kimileri okuyarak, kimileri çalışarak, öğrenek yani kimseyi küçümseme 700 vs çalışan grafikerler diye.. Tasarımcı vardır büyük sektörlere hitap eder kurumsal kimlik vs çalışmalarıyla tasarımcı vardır küçük sektörlere hitap eden bilmem anlatabildimmi herkes nerde duracağını çok iyi biliyor bence ders vereceğini burdaki insanlara ders çalış yaşın daha genç görebileceğin,öğrenebileceğin çok şey var eminim ona buna laf söylemekle bitmiyor.. burası bir grafik tasarım ağırlıklı bir portal forum lise öğrencisinden grafik tasarım okuyan, Grafiker eğitimcisine kadar bir çok tasarımcının,eğitmenin,öğrencinin bulunduğu bir ortam fikir alışverişinin olduğu,güzel paylaşımların olduğu, eksilerin giderildiği yani kısacası bir nevi insanların gelişmesine bişeyler öğrenmesine yardımcı olan bir yer 700 milyon alanda burda 5 milyar alanda biz bir aileyiz tüm renkerimizle kimseyi küçümseme o küçümsediğin kişilerle aynı havayı soluyor aynı ortamı paylaşıyorsun sevgiler

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
Burda bir reklam var mı ? Var! Pazarlama söz konusu mu ? Elbette.
program için internette tonla cirit atıyor sen yeterki aramasını bil sen bu konuyu reklam amaçlı açmışın yani onun için siteye reklam ücreti ödemen gerekir tasarımcıyım diyorsun esko ile logon aynı ürünün pazarlamasını yapıyorsan söyle bilelim kaç paraya satıyon
Öncelikle bu konuyu sadece blgilendirme amaçlı açtım ben esko çalışanı falan değilim
pazarlama yada reklam olduğunu söylüyorsunuz bu söylediğinizde saçma...
Grafikerler.Net üzerinde her türlü grafik tasarım programını bilgilendirme amaçlı tanıtabilme özgürlüğümüz var sanıyorum
Adobe Corel gibi bilindik Yazılım Firmalarının tanıtımları eğitimleri veriliyor,
ama Esko Heidelberg Yada Kodak Prep denildiğinde beni pazarlamacı olarak algılamanız beni kırdı valla...

Benim Maaşım 3000 değil

Çok şey yazıp silmiştim...
Ama son nokta konulmuş. Fatih işte budur...!!!! :alkis::alkis:
:)
2009Temmuz Ayı içerisinde yapmış olduğunuz bir iş görüşmesinde
tasarım yeteneğiniz ilgili tek bir kelime ettinizmi? yoksa benmi duymadım...
yada tasarım yeteneğiniz, "sizinle çalışmayı çok isterim" dediğiniz şahsı ikna etmedimi?

Ben hala cevap alamadım.
Tasarımsa tasarım programsa program.
Hala bekliyorum
Burda Ufak Bir Örnek Var:) bildiğiniz tüm programları kurcalayın bakalım böyle bir kolaylık sergiliyormu? Kesin bakmışsınızdır ama eminim konuya cevap yazmak içinizden gelmemiştir...
tekrar tekrar hayırlı teskereler dilerim

ps bilgim fena değil katalog hazırlamasını filan öğrendim ps de fotocudan çıktım başka bir fotocuya dedim ben biliyorum bu işi diye adam hiç sormadan aldı işe yani seini dediğin programları bilmiyorum sadece ps biliyorum haftalık en az 250 tl maaş alıyorum. demişsin ki herkes ps biliyor artık e kardeşim iyisin de herkesin bildiği ps bilgisi renk değiştiğrme yüzden sivilce alma kimse yüz değiştiremiyor mesela arkaplanı değiğştirdiğinde sırıtıyor ,biz tasarımcılar değiştirdiğinde ise adamlar anlayamıyor bile ondan bizlere tasarımcı diyorlar.

arçalik örnek vermişsin bence gereksiz bir örnek kimin yaptığı neyle yaptığı önemli değil önemli olan işe yaraması .
dikkat ettiyseniz yukarıdakide kendisine tasarımcı diyor

Gerçekten ne yapıyorsun vede ne yapmaya çalışıyorsun daldan dala atlıyorsun birine cevap vermeden başka bir yerden giriyorsun amacın ne acaba? gerçekten ben gibi burdaki butun arkadaşların merak ettiği bu PROGRAMIN reklamınımı yapıyorsun bu işten bir kazancınmı varda burda üstüne basa basa bu programlar üzerinde konuşuyorsun..
evet yaşın oldukça genç göremedğin belliki çok şey var Türkiye`de çok iyi tasarımcılar mevcut + grafikerlerde şu an krizin getirdikleriyle 2 milyara veya 3 milayara çalışan insanlar 1 milyarı kabul eder duruma geldiler bu kişilerin suçu değil genel bir durum kim ister 3 ken 1 almayı tabikide hiç kimse şu anki şartlar durumlar bunu gerektiriyor.
Ben ofisboy olarak çalıştıgım grafik ajansında ögrendim 1 grafiker arkadaş vardı git gel zamanla kendi kendime bişeyler ögrendim geliştirdim kendimi ve halende devam etmekteyim geliştirmeye herkes birşekilde bir yerden başlıyor grafik tasarım alanında ilerlemeye kimileri okuyarak, kimileri çalışarak, öğrenek yani kimseyi küçümseme 700 vs çalışan grafikerler diye.. Tasarımcı vardır büyük sektörlere hitap eder kurumsal kimlik vs çalışmalarıyla tasarımcı vardır küçük sektörlere hitap eden bilmem anlatabildimmi herkes nerde duracağını çok iyi biliyor bence ders vereceğini burdaki insanlara ders çalış yaşın daha genç görebileceğin,öğrenebileceğin çok şey var eminim ona buna laf söylemekle bitmiyor.. burası bir grafik tasarım ağırlıklı bir portal forum lise öğrencisinden grafik tasarım okuyan, Grafiker eğitimcisine kadar bir çok tasarımcının,eğitmenin,öğrencinin bulunduğu bir ortam fikir alışverişinin olduğu,güzel paylaşımların olduğu, eksilerin giderildiği yani kısacası bir nevi insanların gelişmesine bişeyler öğrenmesine yardımcı olan bir yer 700 milyon alanda burda 5 milyar alanda biz bir aileyiz tüm renkerimizle kimseyi küçümseme o küçümsediğin kişilerle aynı havayı soluyor aynı ortamı paylaşıyorsun sevgiler

Abicim estağfrullah kimseyi küçümsediğim falan yok, ben tasarımcıyım diye geçinen birçok kişi tanıdım belki kısabir süredir bu piyasadayım ama Kaliteli Tasarımcı olan, Türkiyenin nüfüsuna oranla çok az kişi var bunları tanıyor ve hepsiin ellerinden öpüyorum... Tabiki burası bir aile bende buraya bir katkım olsun istedim benim gibi düşünen bir benmi varım sanıyorsunuz... Herkes Tasarımcı olursa kim müşteri olacak... Zaten herkes tasarımcıyım diyor ve herkes tasarımcıyım derse tasarımcılık anlamını yitirir ve değerini kaybeder... bu kaçınılmazdır...

Öyle değilmi CMYK yı 15 75 90 45 i bilen ben tasarımcıyım diyor, onlar aslında tasarımcı falan değil ve onları küçümsemiyorum gelin dürüst olun ben tasarımcı değilim deyin ve bırakın!!! bırakında tasarımı tasarımcılar yapsın... Ben,tasarımcıyım diyen ama sadece grafikle ilgilenen arkadaşlara ek bir yol önerdim
Bunda bukadar kızılacak bir durum yoktu...
hımm konu başlığında kendini tasarımcı sananlara ağır sözler söylemiş olabilirm ama dediğim gibi
ben onlara birşey söylemessem kendini Grafik sanatçısı sanan ve tek bildiği CMYK 15 75 90 45 olanlar, tasarımın ve Tasarımcı olacakların değerini zaten düşürüyorlar... örneği aşağıdaki resimde
eleman.jpg

https://www.grafikerler.net/saka-gibi-is-ilani-t69094.html

saygılar...

Son düzenleme:

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İki sene önceki bir konuya geç verilmiş bir cevap, ama şimdi okuyan arkadaşlar en azından bunun farkında olsun...

Bu arkadaş galiba şu isimleri hiç duymamış, ya da başta söylediğini değiştiremiyor... en son yine söylemiş bir şeyler eh bir kaç tane var diye... öyle geçiştirmeyelim lütfen... Emrah Yücel, Bülent İnce, Bülent Erkmen, Savaş Çekiç ... ve onların yetiştirdiği, onları örnek alan daha niceleri ve diğerleri... haksızlık etmeyelim...

Atasoy07

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Ben iyi derecede Artpro ve Gmg Color Proof kullanmasını biliyorum. Photoshop ve illustrtr frhnd leri saymıyorum. Bana 2500 liranın üzerinde maasla iş bulun fazla kazancımı size vericem. Biz bu programları biliyoruz ama işveren ************** olduktan sonra eskodaki tüm programları bilseniz de bir ise yaramıyor...

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
İki sene önceki bir konuya geç verilmiş bir cevap, ama şimdi okuyan arkadaşlar en azından bunun farkında olsun...

Bu arkadaş galiba şu isimleri hiç duymamış, ya da başta söylediğini değiştiremiyor... en son yine söylemiş bir şeyler eh bir kaç tane var diye... öyle geçiştirmeyelim lütfen... Emrah Yücel, Bülent İnce, Bülent Erkmen, Savaş Çekiç ... ve onların yetiştirdiği, onları örnek alan daha niceleri ve diğerleri... haksızlık etmeyelim...

saydıkların 10 u geçmedi Türkiyede ki yada en azından bu siteye üye olmuş 220000 kişinin yarısı grafikerim diyorsa...
100,000 kişiden ilk ona girmeye uğraşacağıma yoluma bakarım millet benle uğraşır:)

İstanbulun belirli kesimleri hariç bütün grafikerim diyen tasarımcıların aldığı maaş ların ortalaması aylık 1500tl yi geçmez

belki nadir bulunan kişilerden birtanesi ayda 20000tl alıyordur ancak buna karşılık 50,000 grafikerim diyenin 700tl lik maaşı eklenince,
grafikerlere, işverenlerden verilen değer ortalaması göz önüne çıkıyor :)
ortalamayı fecii şekilde etkiliyor yani:)

Merhaba Ben iyi derecede Artpro ve Gmg Color Proof kullanmasını biliyorum. Photoshop ve illustrtr frhnd leri saymıyorum. Bana 2500 liranın üzerinde maasla iş bulun fazla kazancımı size vericem. Biz bu programları biliyoruz ama işveren olduktan sonra eskodaki tüm programları bilseniz de bir ise yaramıyor...
kroma istanbula el atmaya başlamış:angel:
flexo bilgine güveniyosan eğer (ki artpro bildiğine göre bu bilginle doğru orantıdadır) birazcık araştırmanı tavsiye ederim

artpro 7.5 donglesiz crakc olarak elimde var :)
Artpro 7.5 cracked sürümünün bilerek piyasaya sızdırdığını düşünüyorum
amacı programı dağıtmak için bir çeşit reklam olabilir ve şunuda ekleyeyim bu sürüm neyazıkki tutarlı çalışmıyor:(

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Aslında Dedikleri gibi araitırma doğru ama tespit yanlış yani senin söylediğine bakılırsa
Leonardo da Vinci basit bir insan sadece çünkü o tuvalin boyanın ve fırçanın en iyisi almış değil mi? sadece bu yanlış