Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese günaydın iyi haftalar. :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

Pinars1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
müsteri sıkıntisi her zaman var bosverin bence hic bitmez.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşbulduk art nerelerdeyiz bugün yine havadasın galiba. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
(Şimdi yola çıksam kaçsaatte varırım acaba?) Diye düşünmeye başladım.:D :D

Fotoları bekleriz efendim. Her zaman dediğim gibi yediğiniz içtiğiniz sizin olsun.
Siz gördüklerinizi paylaşın. Modern Evliya Çelebi olarak. :D Kazasız yolculuklar. :smile:

valla ankaradan yola çıksanız ortalama 90km hızla yaklaşık olarak 8 yada 9 saatte orada olursunuz :)
merak etmeyin fotoları en yakın zamanda yükleyeceğim :)

müsteri sıkıntisi her zaman var bosverin bence hic bitmez.

valla benim durumum biraz değişik onların sıkıntılarını mutlaka halletmem gerekiyor yoksa kabak gene bana patlıyor :S:S

Hoşbulduk art nerelerdeyiz bugün yine havadasın galiba. :D

valla şu sıralar sakaryada sabit kalmayı planlıyorum ama havam çok süper martin 1800'lerden hava aldım geldim heyyttt :D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
valla ankaradan yola çıksanız ortalama 90km hızla yaklaşık olarak 8 yada 9 saatte orada olursunuz :)

valla benim durumum biraz değişik onların sıkıntılarını mutlaka halletmem gerekiyor yoksa kabak gene bana patlıyor :S:S

valla şu sıralar sakaryada sabit kalmayı planlıyorum ama havam çok süper martin 1800'lerden hava aldım geldim heyyttt :D:D

Havanı da almışsın oooh ne güzel. İdareli kullan çok hava atma etrafa. :D:D:D

Pinars1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merakimi bagislayin ama sizin nasil bir calisma ortaminiz ve sartlariniz var? Yani tuhaf hergün okuyorum sürekli farkli yerlerdesiniz.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
merakimi bagislayin ama sizin nasil bir calisma ortaminiz ve sartlariniz var? Yani tuhaf hergün okuyorum sürekli farkli yerlerdesiniz.

sorun değil. benim işim biraz karışık. ben ingiltereden gelen bir makinanın türkiye temsilciliğini yapan bir firmada çalışıyorum ve o makinanın eğitimlerini veriyorum ve bilgisayarlı aksamındaki sorunları ile uğraşıyorum yani programsal sorunları ile.
ayrıca makina ile kullanılan renklendirici kimyasallar var onlarında eğitimini veriyorum.
yapılan işleri görmek isterseniz vitray bölümünde bir konu açmıştım oradan yapılan işlerin resimleri ve yapılan işle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz :)

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟

Yok ben öyle 90 km ile yola falan dayanamam. Çatlar ikiye bölünürüm yol bitmedi diye. :D :D Hem de 8-9 saat. en iyisi fotolara bakayım. :D

martin Bey, Pinars, Korkuu Günaydın sizlere de nasılsınız?

korkuu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tesekkür ederim siz nasılsınız?
bu hafta sonu ankara yolcusuyum :)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok ben öyle 90 km ile yola falan dayanamam. Çatlar ikiye bölünürüm yol bitmedi diye. :D :D Hem de 8-9 saat. en iyisi fotolara bakayım. :D

martin Bey, Pinars, Korkuu Günaydın sizlere de nasılsınız?

valla işte bende 90km hıza dayanamadığım için genelde 90 ile gitmem :D alalh ne verdi ise gidiyoruz işte bizde :D:D o yüzden 12 saatlik yol 8 saatte bitiyor hemencecik :D:D
Not: hız felakattir. ben ise felaketin ta kendisi :D

selamlar efenim iyi bir hafta dileğiyle :)

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟

Size de selamlar.

valla işte bende 90km hıza dayanamadığım için genelde 90 ile gitmem :D alalh ne verdi ise gidiyoruz işte bizde :D:D o yüzden 12 saatlik yol 8 saatte bitiyor hemencecik :D:D
Not: hız felakattir. ben ise felaketin ta kendisi :D

Birkaç kere radara yakalanınca anladım (hemde görüntülü) aslında o cezalar bizleri korumak için. Ne tezat birşey kendimize zarar vermememiz için bizi cezalandırmaları. :D Ama yol uzunsa yapılacak pek fazla birşey kalmıyor hızdan başka. :D

Şaka bir yana aman dikkat.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Size de selamlar.

Birkaç kere radara yakalanınca anladım (hemde görüntülü) aslında o cezalar bizleri korumak için. Ne tezat birşey kendimize zarar vermememiz için bizi cezalandırmaları. :D Ama yol uzunsa yapılacak pek fazla birşey kalmıyor hızdan başka. :D

Şaka bir yana aman dikkat.

evet efenim çok haklısınız bu konuda bende bi iki defa yakalanmıştım radara ondan sonra çok dikkatli gidiyorum ee her seferinde 270 yiyince radarı artık elimle koymuş gibi biliyorum yauv :D:D
evet cevalar bizi korumak için kimi kimden koruyorlar ki ben o kadar yolu 90la gidersem sinir hastası olurum bunu kimse düşünmüyormu :):)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
anifrwrk.gif

Hafta başı selam olsun :D