Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
vellehe mi? neden ben bilmiyorum? :D :rofl:
Taaaaaaaaaa İstanbul'dan anlaşıldığına göre vardır bişeyler...

Hem sende çığır açtın artık, telefonla muayeneden sonra forumda muayene ve teşhis olarak bir ilksin :D :rofl:

ya ben her işe yararım sen merak etme :D
olabilir sana yakında ilaçta verecem :D
mesela arada dinlen pozitif ol derdini syle içine atma hiç.

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
rüya mı o ne?
ben 12 de gözlerimi kapatır 10 saniye sonra yani 7:30 da gözlerimi açarım o kadar :D

a bir de bugün otobüste "sadece aptallar günde 8 saat uyurlar" diye bir kitap gördüm.
Bu kitabı önceden duymuş, hatta almayı düşünmüştüm. Yalnız konu hakkında ekşi, incefikir gibi sitelerden bilgi aldığımda kitabın gün de 3-4 saat uyumaya kadar ilerlettiğini ama geri kalan zaman içerisinde RUH gibi dolandırttığını söyledir. Bilemiyorum. Okuyan bilen var mı bu kitabı. Eğer sonuçları olumlu ise alıp okucam yani :D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Rüyalar ilgi alanıma giriyor. Herkes rüya görür ama bazıları hatırlamaz ve hatırlamıyor olmak bir sorundur. Yani takıntılarımızın baskınlığı sebebiyle gördüğümüz rüyaları hatırlamıyor olabiliriz.
Konuyla ilgili Prof. Dr. Nusret Kaya ’alt beyin’ ile ’üst beyin’ arasında oluşan ve rüyalara yansıyan ’takıntılarımızı’ çeşitli rüya analizleriyle ortadan kaldırarak bilincimizi temizleyebileceğimizi (takıntılardan) söylemekte.
Bu bahsettiğim şey rüya tabiri gibi değil tabi, rüyamızın içinde yer alan, atalarımızdan bize aktarılmış, dna larımızda taşıdığımız bazı bilgi ve sembollerle gerçekleştirebileceğimiz rüya analizi sadece.

Konuyla ilgili "İyileşme Kitabı"nı tavsiye ederim, ki yazarı Prof. Dr. Nusret Kaya'dır.

Alttaki metin Nusret Kaya'nın verdiği bilgiler doğrultusunda yazılmıştır, alıntıdır;

Rüyalar, alt beyin ve şuuraltı sistemlerinin özel bir evrensel sembol diliyle üst beyne verdiği mesajları içeriyor. Şuuraltı ve alt beyin sistemleri rüyayı görüyor, üst beyin sistemi hatırlıyor ve yazıyor. Böylece en azından alt ve üst beyin arasında bir temas kuruluyor. Bu mesajları şu şekilde özetleyebiliriz: Üst beyne yani, farkında olduğumuz üstteki kişiliğe "Senin beyninin derinliklerinde şu şu takıntılar var. Bunları halledemezsen, o muhteşem alt beyinsel enerjini sağlıklı olarak kullanamazsın" diyor rüyalarımız. Dolayısıyla rüyalarınız çözümlenerek daha huzurlu, daha enerjik olmanız sağlanıyor. Rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Çünkü her insan her gece rüya görüyor. Özen gösterirseniz, mutlaka hatırlarsınız.

Rüyalarınızı not edin

Üst beynin devre dışı bırakılabildiği her dönemde alt beyne inmek mümkün. Onun için, dilerseniz bazı psikiyatristler rüyalarınızı analiz edebiliyor. Genellikle ilk seanslar sohbetle geçiyor; sonraki seanslar içinse rüyalarınızı not etmeniz isteniyor. Bunun için, uykudan önce başucunuza bir kâğıt kalem koymanız ve ne kadar garip, saçma, ayıp, komik olursa olsun, hatırlayabildiğiniz tüm rüyaları, uyanır uyanmaz ya da en geç kahvaltıdan önce, tüm ayrıntılarıyla yazmanız öneriliyor. Yani, rüyalarınızı üst beyin tam olarak devreye girmeden yazmanız şart. Aksi takdirde, üst beyin devreye girdiğinde rüyalarınızı yorumsuz olarak yazmanız mümkün olmayabiliyor. Ayrıca, rüyalarınızı kimseye anlatıp, yorumlatmamaya da özen gösterin. Çünkü yanlış bir yorum, alt beyninizin takıntılarının artmasına yol açıyor.

Faydası olması dileği ile :tongueout:

Not: Ha bir de her yerde herkese rüyalarınızı anlatmayın, bir analizci çıkıp bütün takıntılarınızı size sayabilir, ruhunuzun derinliklerini görebilir :)

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Rüyalar ilgi alanıma giriyor. Herkes rüya görür ama bazıları hatırlamaz ve hatırlamıyor olmak bir sorundur. Yani takıntılarımızın baskınlığı sebebiyle gördüğümüz rüyaları hatırlamıyor olabiliriz.
Konuyla ilgili Prof. Dr. Nusret Kaya ’alt beyin’ ile ’üst beyin’ arasında oluşan ve rüyalara yansıyan ’takıntılarımızı’ çeşitli rüya analizleriyle ortadan kaldırarak bilincimizi temizleyebileceğimizi (takıntılardan) söylemekte.
Bu bahsettiğim şey rüya tabiri gibi değil tabi, rüyamızın içinde yer alan, atalarımızdan bize aktarılmış, dna larımızda taşıdığımız bazı bilgi ve sembollerle gerçekleştirebileceğimiz rüya analizi sadece.

Konuyla ilgili "İyileşme Kitabı"nı tavsiye ederim, ki yazarı Prof. Dr. Nusret Kaya'dır.

Alttaki metin Nusret Kaya'nın verdiği bilgiler doğrultusunda yazılmıştır, alıntıdır;

Rüyalar, alt beyin ve şuuraltı sistemlerinin özel bir evrensel sembol diliyle üst beyne verdiği mesajları içeriyor. Şuuraltı ve alt beyin sistemleri rüyayı görüyor, üst beyin sistemi hatırlıyor ve yazıyor. Böylece en azından alt ve üst beyin arasında bir temas kuruluyor. Bu mesajları şu şekilde özetleyebiliriz: Üst beyne yani, farkında olduğumuz üstteki kişiliğe "Senin beyninin derinliklerinde şu şu takıntılar var. Bunları halledemezsen, o muhteşem alt beyinsel enerjini sağlıklı olarak kullanamazsın" diyor rüyalarımız. Dolayısıyla rüyalarınız çözümlenerek daha huzurlu, daha enerjik olmanız sağlanıyor. Rüya görmediğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Çünkü her insan her gece rüya görüyor. Özen gösterirseniz, mutlaka hatırlarsınız.

Rüyalarınızı not edin

Üst beynin devre dışı bırakılabildiği her dönemde alt beyne inmek mümkün. Onun için, dilerseniz bazı psikiyatristler rüyalarınızı analiz edebiliyor. Genellikle ilk seanslar sohbetle geçiyor; sonraki seanslar içinse rüyalarınızı not etmeniz isteniyor. Bunun için, uykudan önce başucunuza bir kâğıt kalem koymanız ve ne kadar garip, saçma, ayıp, komik olursa olsun, hatırlayabildiğiniz tüm rüyaları, uyanır uyanmaz ya da en geç kahvaltıdan önce, tüm ayrıntılarıyla yazmanız öneriliyor. Yani, rüyalarınızı üst beyin tam olarak devreye girmeden yazmanız şart. Aksi takdirde, üst beyin devreye girdiğinde rüyalarınızı yorumsuz olarak yazmanız mümkün olmayabiliyor. Ayrıca, rüyalarınızı kimseye anlatıp, yorumlatmamaya da özen gösterin. Çünkü yanlış bir yorum, alt beyninizin takıntılarının artmasına yol açıyor.

bilgi için saol :smile:

• Beğen
Tepkiler: Nur

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Konuyla ilgili Prof. Dr. Nusret Kaya �alt beyin� ile �üst beyin� arasında oluşan ve rüyalara yansıyan �takıntılarımızı� çeşitli rüya analizleriyle ortadan kaldırarak bilincimizi temizleyebileceğimizi (takıntılardan) söylemekte.

Rüyalarınızı not edin

Not: Ha bir de her yerde herkese rüyalarınızı anlatmayın, bir analizci çıkıp bütün takıntılarınızı size sayabilir, ruhunuzun derinliklerini görebilir :)

Benim rüyalarıma dayanabilecek bir psikiyatrist bulduğumde hemen gideceğim. :D:D:D
Var mı bildiğin iyi biri zuzu. :D

Olan olmayan herkese selam.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
bilgi için saol :smile:

Bi şey değil :)

Benim rüyalarıma dayanabilecek bir psikiyatrist bulduğumde hemen gideceğim. :D:D:D
Var mı bildiğin iyi biri zuzu. :D

Olan olmayan herkese selam.

Tanıdığım bi tane var ama kocasından yeni ayrıldı
en son, bana telefonda dedi ki "bunca yıl bu mesleği yaptım ama şu herifi düzeltemedim" :D
Sanırım iş kendinde bitiyo memocan, kendi kendini düzeltecen :tongueout:

Aleyküm selam bu arada :smile:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bi şey değil :)

Tanıdığım bi tane var ama kocasından yeni ayrıldı
en son, bana telefonda dedi ki "bunca yıl bu mesleği yaptım ama şu herifi düzeltemedim" :D
Sanırım iş kendinde bitiyo memocan, kendi kendini düzeltecen :tongueout:

Aleyküm selam bu arada :smile:

Bence dersleri dinlememiş pek, hafife almış hastayı. :D:D:D
Neyse bakacağız başımızın çaresine. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Bence dersleri dinlememiş pek, hafife almış hastayı. :D:D:D
Neyse bakacağız başımızın çaresine. :D

Seni ancak mısır piramitlerinin gizli odalarında bulunan saklı mezarlardaki gerçekler kurtarabilir :D :D
Biraz beklemen lazım :D
Beklerken kimseye bulaşma sakın :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldin. :)

Adres doğru fakat geç kalmış bi yardım eli oldu zira orada suitim mevcut. :D
Ben biraz daha havadar bir yerde deva arıyorum. :D

Bulunduğun şehri karantina altına almak zorunda kalabilirler :D
(Çok şükür :D)
Yardım eli uzatırdık ama şuan somalide :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bulunduğun şehri karantina altına almak zorunda kalabilirler :D
(Çok şükür :D)
Yardım eli uzatırdık ama şuan somalide :D :D

Zaten semtimiz var karantina adında orada ikamet edeceğim. :D
Amaaaan dert etme el elden üstündür iyisin buluruz, zaten bana fazla açık bi el gerekmiyor. :rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Zaten semtimiz var karantina adında orada ikamet edeceğim. :D
Amaaaan dert etme el elden üstündür iyisin buluruz, zaten bana fazla açık bi el gerekmiyor. :rofl::rofl:

Kim uzatacak ki sana elini :D :D
yüzüne gülüp arkandan kuyu kazanlar olabilir :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok zekidir kendisi haberin olsun :emo1::emo1:
Çelme takabilir dikkat et :D :D
Sonra ağlama :D

Eminim zeka fışkırıyordur her yerinden, ama zeki olmak başka uyanık olmak başka kendisiyle aramızdaki fark bu olsa gerek. :D:D:D
Çelme takacağım derken ayakları dolanmaz inşallah düşer zeka küpünü kırar sonra. :rofl::rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Eminim zeka fışkırıyordur her yerinden, ama zeki olmak başka uyanık olmak başka kendisiyle aramızdaki fark bu olsa gerek. :D:D:D
Çelme takacağım derken ayakları dolanmaz inşallah düşer zeka küpünü kırar sonra. :rofl::rofl::rofl:

Sonuç olarak önemli olan mütevazi olmak :D
Benim gibi bağlamayı bileceksin :D
Sende küpü elinde taşıyanlardan mısın?
Nisbet yapar gibi :D :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sonuç olarak önemli olan mütevazi olmak :D
Benim gibi bağlamayı bileceksin :D
Sende küpü elinde taşıyanlardan mısın?
Nisbet yapar gibi :D :D

"Mütevazi olup da ezilmektense, nankör olup dokuz canla yaşamayı tercih ederim." demiş bi büyüğümüz. :D
Seninkide kördüğüm oluyor ama çözülemiyor. :D
Yok ben koltuk altımda taşıyorum tavla misali. :D