Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
görüşürüz kız ordan martine resmimizi göndeririz... rehberlik yaparsın bana bak martin bursaya gelmiş rehber gündüz camilere götürmüş akşama arap şükrüye(meyhanelerin bulunduğu cadde)...:rofl::rofl:

Çatlarsam krem parası sizden ona göre. :D:D:D

Arap Şükrü nambır van Bursa'da rehbere dedim ne gerek vardı bu kadar gezmeye keşke sen beni burada bıraksaydın akşam alırdın. :D:D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Tamam topraam kuş kaçmasın açmam. :D

Bacada ciğerler benden yiyin için hesabı bana yazsınlar. :D

Ben en klas yere götürücem Yelizi sen adresi ver bacadaki ciğerleri sana göndeririz :D:D

görüşürüz kız ordan martine resmimizi göndeririz... rehberlik yaparsın bana bak martin bursaya gelmiş rehber gündüz camilere götürmüş akşama arap şükrüye(meyhanelerin bulunduğu cadde)...:rofl::rofl:

Ederim canım etmez miyim.Ciğercide fotoğraf çektirip Martine yollarız :rofl::rofl:
Kötü yola sokacakmış oradaki rehber biraz daha kalsaymış Martin :D:D:D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben en klas yere götürücem Yelizi sen adresi ver bacadaki ciğerleri sana göndeririz :D:D

Ederim canım etmez miyim.Ciğercide fotoğraf çektirip Martine yollarız :rofl::rofl:
Kötü yola sokacakmış oradaki rehber biraz daha kalsaymış Martin :D:D:D

Adres: grafikerler.net sitesi, bla bla blok, zemin kat no: 2346 web/google
:D:D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
hey merhabalar bende katılabilirmiyim size yoksa kapıdan bakmaya devammı edeyim :D

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Burdayız bea sen eski tv anteni gibisin görüntü bi gelip bi gidiyor. :D

Ah martin ahh martin nerde bre o eski antenler eski toprakız biz bea olacağı okadar... bi giderım ama pir gelırım :rofl::rofl:

Bak bak gelmişte nerelerdesiniz diyor bide :D Biz sana seslenir iken sitem eder iken sen nerelerdeydin bre müslüman :rofl::rofl:

özledim geldim kız :D ben uzaktan izleerdim de yazamazdım çok isterdim yazamazdım bre müslüman yazamaaazzzdım :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ah martin ahh martin nerde bre o eski antenler eski toprakız biz bea olacağı okadar... bi giderım ama pir gelırım :rofl::rofl:

özledim geldim kız :D ben uzaktan izleerdim de yazamazdım çok isterdim yazamazdım bre müslüman yazamaaazzzdım :rofl::rofl:

Sankim saklambaç oynama isteğin var gibi bize öyle geliyor, hadi saklan sen forumda biz seni bulalım. :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

Neden yazamazdın kardeşlik kim engelliyordu seni böyle :rofl::rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
geldim dostlar geldim gardaşlar hastayım bugün ondan durduğum yerde durmak istemiyorum unutmayın ağaçlar ayakta ölür bende hep dolanıyorum bişi olacaksa ayakta olsun diye :D:D

:emo1::emo1:

Len insan doğum gününde hasta olurmu masus mu yapıyon sen bunu haaa söyle bakalım yoksa naza mı çekiyon kendini, mesaj ilgili yerlere gitmiştir umarım. :D:D