Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
herkese günaydın...
iyi bir günmü kötü bilemem ama van depremi ve ölü sayısı gerçekten üzülmemize yeterli bir sebep olduğunu düşünüyorum.
Herkese kolay gelsin

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
Günaydın Hayırlı Sabahlar es-selam merdiven altında , kendi ofisinde , evinde , şuanda jakuzisinde keyif yapan :D Grafikçi Dostlarım
Dikkat edin üşütmeyin :D

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
Vaaaaar...

Doğayı çooOOOKKK SEVİYORUUUMMM !!! :)

281462_6534.jpg

Son düzenleme:

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
günaydın yurdumun güzel insanları kolay gelsin
şuan öğle güzel bi şarkı açın ki o şarkı şener abime gelsin :)
( isminide öğrendim ih ih ih ih :D )

Opaque

🌱Yeni Üye🌱
Herkese tekrardan Merhaba,
ilk mesajlarımı atıp forumdan uzun bir süre ayrı kalmışım. Bunun sebebi olarak üniversite sınavını gösterebilirim sizlere. :) Fakat şimdi üniversitenin grafik bölümünü de kazanmış olarak sanatımızla daha haşır neşirlik içinde buldum kendimi. Bu sebeple burada biraz daha fazla zaman geçireceğime inanıyorum. :) Grafikerler.net, iyi ki varsın, iyi burdayız, burdayım...

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
günadyın canım türkiyem...
Ben Türkiye değilim ama Türkiye yazamıycaana göre Türkiye adına ben yazayım dedim "Günaydııın" :)
günaydın yurdumun güzel insanları kolay gelsin
şuan öğle güzel bi şarkı açın ki o şarkı şener abime gelsin :)
( isminide öğrendim ih ih ih ih :D )
Allah sana okkalı bi ceviz indirsin tepene işşAllah kardeşim :) sağol ama şarkı falan çalmıyo haniiiğ ?

Not: Ceviz hindistan cevizi olcak.

Herkese tekrardan Merhaba,
ilk mesajlarımı atıp forumdan uzun bir süre ayrı kalmışım. Bunun sebebi olarak üniversite sınavını gösterebilirim sizlere. :) Fakat şimdi üniversitenin grafik bölümünü de kazanmış olarak sanatımızla daha haşır neşirlik içinde buldum kendimi. Bu sebeple burada biraz daha fazla zaman geçireceğime inanıyorum. :) Grafikerler.net, iyi ki varsın, iyi burdayız, burdayım...
:) Afferim kardeşime tebrik ederim, benim gibi cahil kalma oku en iyisini oku dahada geliştir kendini bilgi çok önemli, deneyimde tabiki. :) hoşgedin... :)