Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O ağırlığı bana vermeden önce iki düşün üç tart sonra vasiyetini yaz :D:D
Gelirkende halat getirmeyi unutma ki lazım :D:D:D

Ooo! "Yüzünü gören cennetlik" tam anlamına kavuştu şuan :D
Gel Şener gel, sana da yer var :D

gördünmü value yaptğını öyle... aniden gel gel yapıp şener abiyi kaçırdın.. az bekleyelim belki tekrar gelir...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
--- beni kurtarmak için çeki~halatı yapacan dimi. başka bir şey düşünmedin dimi...??:sweating:

Korkma ya, iyi niyetimden tabiki :D
Şimdi sen denize bakarken ben o ara ayağına halatı bağlıcam ucunada senin fazladan 20 kg ağırlığı :D sonra tek itmeye bakar senin işin :D:D
Bende daldım mı suya haha deymeyin seyir keyfime :D
Nasıl ? :D:D

Amacını gerçekleştirmede yardımcı olduğum için mutlu oldum "artık cennete gidebilirsin"

(ama kapıdan içeri giresiyekadar başka bi günah işlememeye dikkat et tamammı len ?)

İyisiniz inşAllah, bende iyiyim galiba... kolaygelsin herkese.

Haha :D teşekkür ederim Şener çok düşüncelisin :D
Valla iyi gördüm seni gözünün feri gelmiş parlıyor resmen :smile: sevindim :angel:

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
günaydın arkadaşlar... hepinize neşeli tasarımlar..

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydınarkadaşlariyihaftasonları...

SanadagünaydındemedenevveltoparlandımbirazşöylesaygıduruşunageçtimdiyebilirimŞener:D:D:DGünaydınŞener:wink:

Bomba etkisinde bir hafta sonu diliyorum herkese... :angel:

Son düzenleme:

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sakın ola patlamasın kimsee... dışarıda bahar havası varken içeride patlayıp ortalığı dağıtmayın,,, çıkın efenim açık alana...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
sakın ola patlamasın kimsee... dışarıda bahar havası varken içeride patlayıp ortalığı dağıtmayın,,, çıkın efenim açık alana...

Sen nerden bağlanıyosun ki ege kıyılarından mı?
Zira burda hava bulutlu twist :emo1:

Efenim açık alanda çoluk çocuk at koşturuyor karışmayınız :D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sen nerden bağlanıyosun ki ege kıyılarından mı?
Zira burda hava bulutlu twist :emo1:

Efenim açık alanda çoluk çocuk at koşturuyor karışmayınız :D

--bu mevsimde güneş arayan kim...:angel: bulmuşum 13 derece sıcaklığı istanbulun bir köyünde (kadıköy) daha ne isteyeyim efenim.. dışarı çıkınız dedikse çocuk parkının yanından çekiliniz ... :rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kendi adına konuş zira ben D vitaminine hasretim :D

Parkta salıncak tutuyorum senin için, gel de bi güzel sallayayım :D İçin açılır :D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Kendi adına konuş zira ben D vitaminine hasretim :D

Parkta salıncak tutuyorum senin için, gel de bi güzel sallayayım :D İçin açılır :D

-- hadi sallasana salıncağı ne duruyon... iyide gözlerimi niye bağladın . bana elma şekerimi aldın yoksa.:angel:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
-- hadi sallasana salıncağı ne duruyon... iyide gözlerimi niye bağladın . bana elma şekerimi aldın yoksa.:angel:

Salıncağın sabotajlı zinciri kopup uçuşa geçtiğinde korkma diye bağladım :wink:
Aaa! elma şekeri kalmamış bende pul biber aldım, yersin di mi? :wink:

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Salıncağın sabotajlı zinciri kopup uçuşa geçtiğinde korkma diye bağladım :wink:
Aaa! elma şekeri kalmamış bende pul biber aldım, yersin di mi? :wink:

--sana ceza variyorummmmmm... çömeleceksin ellerinle ayak bileklerinden tutarak parkı 10 tur atacaksın.....:smile: ördek cezasıyla atlattığına dua et.. sabotajcı seni:wink:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
--sana ceza variyorummmmmm... çömeleceksin ellerinle ayak bileklerinden tutarak parkı 10 tur atacaksın.....:smile: ördek cezasıyla atlattığına dua et.. sabotajcı seni:wink:

Senin cezan bana sökmez yavrucum önce sıfat olman lazım :wink:
Attığın adımı iyice ölç biç karışmam :D:D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Senin cezan bana sökmez yavrucum önce sıfat olman lazım :wink:
Attığın adımı iyice ölç biç karışmam :D:D:D

--ne yani şimdi Grafikerler.net te tazeyim diye sıfatı noksanmı oluyorum aşkolsun... acayip kırıldım... hatta kırılmak değilde çıkmış olabilir bilkis fazla acımadı:wink:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
--ne yani şimdi Grafikerler.net te tazeyim diye sıfatı noksanmı oluyorum aşkolsun... acayip kırıldım... hatta kırılmak değilde çıkmış olabilir bilkis fazla acımadı:wink:

Tazelik ilk 3 gün geçerli bizde, şuan bayatlamaya döndün diyebiliriz :wink: E doğal olarak çatlamalar olabilir. Biz hekimler olarak cadımayki kemik suyu öneriyoruz. Gözlerinizin üstüne, kuşluk vakti yüzünüz batıya bakacak şekilde bir güzel sürün, birşeyiniz kalmaz :D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tazelik ilk 3 gün geçerli bizde, şuan bayatlamaya döndün diyebiliriz :wink: E doğal olarak çatlamalar olabilir. Biz hekimler olarak cadımayki kemik suyu öneriyoruz. Gözlerinizin üstüne, kuşluk vakti yüzünüz batıya bakacak şekilde bir güzel sürün, birşeyiniz kalmaz :D

-- anladım ... sonra çoraplarımı ellerime giyip, çıplak ayakla kuru otların üzerinde yürüyüp ıslık çalmamda gerekmezmiydi .. :rofl:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
-- anladım ... sonra çoraplarımı ellerime giyip, çıplak ayakla kuru otların üzerinde yürüyüp ıslık çalmamda gerekmezmiydi .. :rofl:

Sen dua et çin seddini tek ayak üstünde geçme cezası vermedi. :rofl::rofl::rofl::rofl: